17 Август, 2019
0.0187

(ФОТО) Јана Стојановска во петтиот месец од бременоста во бикини во Грција

Објавено во: Стил 08 Јуни, 2019

Актерката Јана Стојановска која овој месец ќе се мажи за црногорскиот кошаркар Андрија Бојиќ уживаше на одмор во Грција. Јана е во во петтиот месец од бременоста, и вели дека не чувствува трема пред свадбата, која е закажана во еден хотел во Белград. Актерката објави фотографија како одмара на плажа. 

„Се вратив одморена. Има уште две недели до свадбата и сега почнуваат главните подготовки“, ни изјави актерката. 

„ Андрија сака девојче, тие се тројца браќа во семејството, а има и внук од брат му. Црногорска фамилија се. Но, спротивно на тоа, ете мислам дека сите сакаат девојче. Јас, сакам и девојче и машко. Целиот живот сум посакувала девојче, но ете, од пред една година сѐ ме влече на машко“, изјави Јана неодамна за Женски магазин.

„Силвија е пресреќна, Ана исто“, додаде актерката за радоста на мајка ѝ на сестра ѝ, познатите актерки. Стојановска вели дека ако навистина роди ќерка, сите ќе ја чуваат како принцеза.

Во продолжение целата сторија на Женски Магазин.

Можеби ќе ве интересира

Не мешаа поради фризурите, мислеа дека сме една личност: Татјана Стојановска и Ирена Спировска за манекенските почетоци

Не мешаа поради фризурите, мислеа дека сме една личност: Татјана Стојановска и Ирена Спировска за манекенските почетоци

Прелепотице, заедно сме

Прелепотице, заедно сме

Шерувајте љубов, да отиде што подалеку: Заеднички проект на Ана Бунтеска, Дац и Митевски

Шерувајте љубов, да отиде што подалеку: Заеднички проект на Ана Бунтеска, Дац и Митевски

Ние сме женски тим во потрага по совршенство: Интервју со Соња Николовска, бренд менаџер на Био Доместик

Ние сме женски тим во потрага по совршенство: Интервју со Соња Николовска, бренд менаџер на Био Доместик

Те сакам до небото

Те сакам до небото

(ФОТО) Бидете уникатна на плажа: Овој костим за капење е главен хит летово

(ФОТО) Бидете уникатна на плажа: Овој костим за капење е главен хит летово

МАЛ РАЈ НА ЗЕМЈАТА: Oстров стар 4.000 години е вистинска атракција

МАЛ РАЈ НА ЗЕМЈАТА: Oстров стар 4.000 години е вистинска атракција