24 Јули, 2019
0.0181

(ФОТО) Каролина слави роденден на Менхетен

Објавено во: Стил 28 Април, 2019

Каролина Гочева го избра Њујорк за прослава на својот 39. роденден. Поп-ѕвездата, во САД замина со сопругот, уметникот Михаил Корубин, кој неодамна имаше успешна изложба во Њујорк. 

Каролина, ден пред својот роденден во пролетен зелен костум на „Манго“ позираше на Менхетен. „Конечно малку сонце. Пролет во Њујорк“, напиша Каролина под фотографиите за кои доби многу комплименти од пријателите и од фановите. 


Можеби ќе ве интересира

Ризичен, ама во центар на внимание: Стилот на Александар Кирацовски

Ризичен, ама во центар на внимание: Стилот на Александар Кирацовски

(ФОТО) Што морате да видите ако одите на Тасос?

(ФОТО) Што морате да видите ако одите на Тасос?

Живеј пред да умреш

Живеј пред да умреш

Сакам да снимам реклама со Линда Еванџелиста: Интервју со Дарко Панчев

Сакам да снимам реклама со Линда Еванџелиста: Интервју со Дарко Панчев

(ФОТО) Марлон Брандо: Необични лоши навики во исхраната на една легенда

(ФОТО) Марлон Брандо: Необични лоши навики во исхраната на една легенда

Внимавајте! Комбинацијата од овие два витамини може да предизвика мозочен удар

Внимавајте! Комбинацијата од овие два витамини може да предизвика мозочен удар

Погледнете како изгледа станот на Новак Ѓоковиќ

Погледнете како изгледа станот на Новак Ѓоковиќ

50 години од слетувањето на Месечината: Најголемата авантура или теорија на конспирација

50 години од слетувањето на Месечината: Најголемата авантура или теорија на конспирација

(ФОТО) Правеле кафе на мостот, па ги казниле 950 евра и ги избркале од градот

(ФОТО) Правеле кафе на мостот, па ги казниле 950 евра и ги избркале од градот