20 Октомври, 2019
0.0182

(ФОТО) Копија на мајка си: Ќерката на Амернис Нокшиќи наполни 13 години

Објавено во: Стил 14 Јуни, 2019

Поголемата ќерка на актерката Амернис Нокшиќи и новинарот Борјан Јовановски наполни 13 години.

- Мојата прва љубов, мојата душа, денес наполни 13. Среќен роденден, љубов моја! - напиша Амернис под фотографијата која ја сподели на социјалните мрежи.

Познатата актерка во интервју за „Женски Магазин“ откри дека Бора е заинтересирана за уметноста како мама. Помалата ќерка Каја, пак, многу сака да се грижи за животните. 


Можеби ќе ве интересира

(ФОТО) Мамев во диетата и пак ослабев 20 килограми: Наде Талевска непрепознатлива

(ФОТО) Мамев во диетата и пак ослабев 20 килограми: Наде Талевска непрепознатлива

Дино Мерлин за Нова Година со концерт на Плоштад Македонија

Дино Мерлин за Нова Година со концерт на Плоштад Македонија

NOT AN EVENT го одбележа доаѓањето на Not a pErfumе superdose во стилот на Studio 54

NOT AN EVENT го одбележа доаѓањето на Not a pErfumе superdose во стилот на Studio 54

Катаракта – што е и како се третира?

Катаракта – што е и како се третира?

На ТВ ми е релаксација, дома ми е весело: Искра Канзурова се врати пред камерите

На ТВ ми е релаксација, дома ми е весело: Искра Канзурова се врати пред камерите

Во име на Човекот, Амин

Во име на Човекот, Амин

Што кажа Тоше во своето последно интервју...

Што кажа Тоше во своето последно интервју...

Шегите на сечија сметка не нѐ направија омразени: Интервју со Жаре од „1 на 1“ пред старот на новата сезона

Шегите на сечија сметка не нѐ направија омразени: Интервју со Жаре од „1 на 1“ пред старот на новата сезона

Ателје, радоста на сликањето: Целиот универзум преку очите на големиот уметник

Ателје, радоста на сликањето: Целиот универзум преку очите на големиот уметник