26 Март, 2019
0.0184

(ФОТО) Матео за прв пат на скиии на неполни три години: Кристина со семејството ужива во Банско

Објавено во: Стил 09 Јануари, 2019

Кристина Арнаудова со семејството ужива на зимски одмор во Банско. 

Пејачката, автор и претседател на здружението „Проект среќа“ објави фотографии од својот помал син Матео, кој има неполни три години и оваа зима за прв пат се качил на скии. Поголемиот син, Максим кој има осум години, скија од три ипол години. 

Долгогодишен скијач е и нејзиниот сопруг, Александар Петровски, директор на „ВИП Арената“.

Целиот текст читајте го на Женски магазин, тука.

Можеби ќе ве интересира

Kоја е најдобрата туристичка дестинација за годинава?

Kоја е најдобрата туристичка дестинација за годинава?

Кога ќе се засрамите од туѓото однесување или глупост, сетете се на Фројд: Кажал се само во една реченица

Кога ќе се засрамите од туѓото однесување или глупост, сетете се на Фројд: Кажал се само во една реченица

Младите не си одат за повисока плата, туку од медиокритети што стануваат шефови и министри

Младите не си одат за повисока плата, туку од медиокритети што стануваат шефови и министри

(ГАЛЕРИЈА) Инстаграмот ќе го снема, ние остануваме: Кој сѐ беше на доделување на наградите на „Стори“

(ГАЛЕРИЈА) Инстаграмот ќе го снема, ние остануваме: Кој сѐ беше на доделување на наградите на „Стори“

Теона Илиевска: „Да не дозволиме животите на младите луѓе сѐ полека да гаснат“!

Теона Илиевска: „Да не дозволиме животите на младите луѓе сѐ полека да гаснат“!

9X ефект

9X ефект

Другите не им се извор на среќа: Зошто интелигентните луѓе немаат многу пријатели

Другите не им се извор на среќа: Зошто интелигентните луѓе немаат многу пријатели

Саша Ковачевиќ: Ќерката на девојка ми ја сакам како да е моја

Саша Ковачевиќ: Ќерката на девојка ми ја сакам како да е моја

Don’t you MILF me!

Don’t you MILF me!