26 Јануари, 2021
0.0171

ФОТО: Министерот за економија ја има најинтересната роденденска торта

Објавено во: Стил 26 Септември, 2020

Министерот Крешник Бектеши го прослави 35 роденден. Тој славеше со семејството и со сопругата со која често објавува и заеднички фотографии на социјалните мрежи.


Министерот Бектеши има две деца девочје и момче - а за роденденот интересна слика од семејството беше декор на тортата. Навистина прекрасно.