13 Декември, 2019
0.0285

(ФОТО) Најдобро облечени мажи за 2019 година

Објавено во: Стил 15 Јули, 2019

Мажите во 2019 година дефинитивно оставаат голем моден впечаток.

Многубројните филмски премиери, музички и спортски случувања, но и различните манифестации пружат прилика да ги засенат сите жени и да покажат дека и тие знаат како да се облечат и да доминираат на црвениот тепих.

Голем број актери оставаат огромно влијание врз фановите, но некои од нив се издвојуваат како најдобро облечени мажи.

Целиот текст на Машки магазин, овде

Можеби ќе ве интересира

Луксузот има ново име: Ана Камчева и нејзината чанта колку еден автомобил

Луксузот има ново име: Ана Камчева и нејзината чанта колку еден автомобил

Излог

Излог

Сакам да ја гушнам Северина, да ѝ кажам дека ќе помине: Искрено интервју со Тијана

Сакам да ја гушнам Северина, да ѝ кажам дека ќе помине: Искрено интервју со Тијана

(ФОТО) Одличен совет за оваа сезона: Не изгледајте евтино и вулгарно во хеланки

(ФОТО) Одличен совет за оваа сезона: Не изгледајте евтино и вулгарно во хеланки

Дрим биг

Дрим биг

Правиме римско вино и бесквасен римски леб: Интервју со Василка Димитровска

Правиме римско вино и бесквасен римски леб: Интервју со Василка Димитровска

Изгледа како модел: Запознајте ја најмладата премиерка во светот

Изгледа како модел: Запознајте ја најмладата премиерка во светот

ПРИРОДНА И БЕЗ МНОГУ ШМИНКА - фотографијата што ја сака Елена

ПРИРОДНА И БЕЗ МНОГУ ШМИНКА - фотографијата што ја сака Елена

Толку скапи што дури и најбогатите луѓе во светот не можат да ги купат

Толку скапи што дури и најбогатите луѓе во светот не можат да ги купат