20 Септември, 2019
0.0166

(ФОТО) Вака се слави роденден во семејството на Борко Ристовски

Објавено во: Стил 13 Април, 2019

Голманот на репрезентацијата Борко Ристовски е постоајно активен на социјалните мрежи. Фановите знае да ги израдува со фотки , да им се пофали за освоен натпревар, но и да сподели мигови од најблиските.

На 4 април Борко го славеше роденденот на негови син Душан кој наполни една годинка а вчера со семејството го прослави 63 -от роденден на неговата мајка.„Кај има подобар провод за роденден на свекрва од тој со снаа“ - гласи коментарот под фотографијата која сопругата на Борко ја објави на Инстаграм.Можеби ќе ве интересира

Мразам шопинг, фановите ми купуваат облека: Интервју со Дејвид Гарет

Мразам шопинг, фановите ми купуваат облека: Интервју со Дејвид Гарет

Да се здружиме и да и помогнеме: Јана со години се бори со редок вид на канцер

Да се здружиме и да и помогнеме: Јана со години се бори со редок вид на канцер

Око за око, лајк за лајк

Око за око, лајк за лајк

Жените полудуваат по него: Македонскиот Плејбој не се предава така лесно

Жените полудуваат по него: Македонскиот Плејбој не се предава така лесно

(ФОТО) Гламур за на селска чешма: Стилот на „Манаки“

(ФОТО) Гламур за на селска чешма: Стилот на „Манаки“

ПИЈАТ, ПУШАТ, СЕ ХРАНАТ НЕЗДРАВО А ЛЕСНО ДОЖИВУВААТ 100 ГОДИНИ: Ова село е мистерија за научниците

ПИЈАТ, ПУШАТ, СЕ ХРАНАТ НЕЗДРАВО А ЛЕСНО ДОЖИВУВААТ 100 ГОДИНИ: Ова село е мистерија за научниците

Големата љубов на македонската дива: Кој е на фотографијата?

Големата љубов на македонската дива: Кој е на фотографијата?

Совети за успех од Џек Ма

Совети за успех од Џек Ма

(ФОТО) Какви тајни крие пештерата Пешна: Каде се крие златото на Крали Марко?

(ФОТО) Какви тајни крие пештерата Пешна: Каде се крие златото на Крали Марко?