12 Ноември, 2019
0.0171

(ФОТО) Во ист стил: Елена Ристеска и момчето за првпат во јавност

Објавено во: Стил 04 Ноември, 2019

Елена Ристеска пред извесен период, за Женски магазин потврди дека е во врска со скопјанецот Филип Арсовски. 

Имено двојката вчеравечер за првпат се појави заедно во јавност, на Fashion Weekend Скопје a повеќе детали ѕирнете на Женски магазин тука.

Можеби ќе ве интересира

Лекарите со совети: најефикасни против загадениот воздух се овие маски

Лекарите со совети: најефикасни против загадениот воздух се овие маски

Мојата симпатија е поубава од твојата!

Мојата симпатија е поубава од твојата!

Хрватите најмногу очекуваат, најмалку Македонците: Задоволни со 565 евра плата

Хрватите најмногу очекуваат, најмалку Македонците: Задоволни со 565 евра плата

Новинарката Билјана Секуловска со необично хоби: Предметите ги сликам за да не бидат депресивни

Новинарката Билјана Секуловска со необично хоби: Предметите ги сликам за да не бидат депресивни

(ФОТО) Маркијан ги научи бројките, посакувам да научи и да чита: Синот на Ребека наполни 13 години

(ФОТО) Маркијан ги научи бројките, посакувам да научи и да чита: Синот на Ребека наполни 13 години

Нова епизода од Сезона 5 на Фчераши новости

Нова епизода од Сезона 5 на Фчераши новости

Трпи бабо за убавина

Трпи бабо за убавина

Ги искористуваат сопствените дете: Што се крие зад фотографиите на совршените мајки на Инстаграм?

Ги искористуваат сопствените дете: Што се крие зад фотографиите на совршените мајки на Инстаграм?

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Заев кум на свадбата на Зекири

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Заев кум на свадбата на Зекири