17 Јануари, 2021
0.0179

Големата љубов на македонската дива: Кој е на фотографијата?

Објавено во: Стил 14 Септември, 2019

Се изменил, но ја зачувал насмевката и специфичните црти на лицето.

Во брак се две години. Заедно формираат свет од музика и уметност а за кој станува збор дознајте на Машки магазин, овде.

Можеби ќе ве интересира

За 15 години брак букет со бели рози од Мицкоски за сопругата: Рози окрива детали од приватниот живот

За 15 години брак букет со бели рози од Мицкоски за сопругата: Рози окрива детали од приватниот живот