26 Јуни, 2019
0.0199

Хана е во Гевгелија, едвај чека да се врати мајка ѝ: Тијана за „Женски Магазин“

Објавено во: Стил 18 Мај, 2019

Многу сум горда, среќна и полудена. Сите сме полудени, еуфорично раскажува Тијана Дапчевиќ за „Женски Магазин“, по успехот на нејзината помала сестра Тамара Тодевска, која на нашата земја ѝ донесе евровизиско финале по цели шест години.

Наместо да патува во Израел, Тијана остана во Белград каде до пред два дена престојуваше и нејзината внука.

Целиот текст на Женски магазин, овде

Можеби ќе ве интересира

Се разведоа Ружица и Перо Антиќ

Се разведоа Ружица и Перо Антиќ

Жена над 45 години мора да ги конзумира овие 4 семиња секој ден: За подобро здравје и полесна менопауза

Жена над 45 години мора да ги конзумира овие 4 семиња секој ден: За подобро здравје и полесна менопауза

(ФОТО) Каролина Гочева ужива во Хрватска

(ФОТО) Каролина Гочева ужива во Хрватска

Со Јелена сакам да имам пет деца: Иван Босиљчиќ за Женски магазин

Со Јелена сакам да имам пет деца: Иван Босиљчиќ за Женски магазин

Можеш повеќе, заслужуваш повеќе!

Можеш повеќе, заслужуваш повеќе!

(ВИДЕО) Антониа го отпеа најтажниот хит на Тоше: „Тајно моја“ карта за супер финале!

(ВИДЕО) Антониа го отпеа најтажниот хит на Тоше: „Тајно моја“ карта за супер финале!

(ФОТО) Сакаме проширен состав на трпезата: Џорлев прослави 26 години брак

(ФОТО) Сакаме проширен состав на трпезата: Џорлев прослави 26 години брак

Јас пред тебе

Јас пред тебе

(ФОТО) Евтини и удобни: Рамни сандали кои ќе ги носиме цело лето

(ФОТО) Евтини и удобни: Рамни сандали кои ќе ги носиме цело лето