31 Мај, 2020
0.0394

Имала помош од Хари Стајлс: Како Адел ослабна дури 45 килограми?

Објавено во: Стил 10 Мај, 2020

Адел ги воодушеви сите со неверојатната трансформација, ослабна дури 45 килограми! Секако многу познати личности ја поддржуваа, а таа сега навистина изгледа прекрасно. 

Се верува дека пејачката решила да ја прави оваа драматична промена по тешкиот развод со Симон Конецки, со кој го има 7 - годишниот син. Откако Симон и зеде драстичен дел од имотот, Адел реши дека и е потребна промена, па започна со здрава исхрана и ригорозни тренинзи. 

Доколку ве интересира како течела оваа авантура, Хаштаг е тука за да ви ги даде сите податоци кои ги најде.Можеби ќе ве интересира

Илина Арсова: Да знаев дека олку популарен се станувало со вљубување во јавна личност, не ќе се мачев толку со планините

Илина Арсова: Да знаев дека олку популарен се станувало со вљубување во јавна личност, не ќе се мачев толку со планините

Ален Исламовиќ, пејачот на „Бјело дугме“: Коронавирусот кај нас трае три години, ама не е до пандемијата

Ален Исламовиќ, пејачот на „Бјело дугме“: Коронавирусот кај нас трае три години, ама не е до пандемијата

Играме игри без граници со децата, и можеме да не излеземе од дома: Искрено со Симон Трпчески

Играме игри без граници со децата, и можеме да не излеземе од дома: Искрено со Симон Трпчески

Телефонски ќе проценуваме кој случај е итен: Др. Данчо Бизевски за новите протоколи во стоматологијата

Телефонски ќе проценуваме кој случај е итен: Др. Данчо Бизевски за новите протоколи во стоматологијата

Модел за Плејбој и ултрадесничар - што прават наследниците на контроверзните историски личности

Модел за Плејбој и ултрадесничар - што прават наследниците на контроверзните историски личности

Мартин Вучиќ со емотивна порака за Драган: За мене секогаш ТАТКО над татковците!

Мартин Вучиќ со емотивна порака за Драган: За мене секогаш ТАТКО над татковците!

(ФОТО) Мини трансформација: Македонските пејачки како мажи

(ФОТО) Мини трансформација: Македонските пејачки како мажи

Дејан Митровски- УРКО: Личноста на која си телохранител ја ставаш на прво место

Дејан Митровски- УРКО: Личноста на која си телохранител ја ставаш на прво место