24 Јануари, 2020
0.0383

Ќерката на Бијонсе за роденден доби игротека од 1 милион евра

Објавено во: Стил 08 Јануари, 2013

Ќерката на Бијонсе и Џеј Зи, Блу Ајви која наполни една година од своите родители доби нов апартман-игротека за која годишн наем чини еден милион долари. Блу Ајви неодамна доби и куќичка за играње со ветерница на кровот вредна 38.000 долари, а пред раѓањето Бијонсе од дизајнерката Мередит Керол и нарача уникатна цуцла со дијаманти. Џеј Зи на својата ќерка веќе и купи и Мерцедес вреден 125 илјади долари, а претходно за дијамантскиот стол за хранење платија 16.000 долари.

Можеби ќе ве интересира

Македонската кристална пештера: Чудо на природата

Македонската кристална пештера: Чудо на природата

ИЗБРАНИ НАЈУБАВИТЕ ГРАДОВИ ВО СВЕТОТ: Oд Италија до Нов Зеланд, вреди да се видат

ИЗБРАНИ НАЈУБАВИТЕ ГРАДОВИ ВО СВЕТОТ: Oд Италија до Нов Зеланд, вреди да се видат

Задник како Кардашијан, гради како Адријана Лима: Најбарани естетски операции во Македонија

Задник како Кардашијан, гради како Адријана Лима: Најбарани естетски операции во Македонија

Убавица и ѕвер

Убавица и ѕвер

Кој е побогат - основачот на „Лидл“, сопственикот на BMW или производителот на кафе Jakobs?

Кој е побогат - основачот на „Лидл“, сопственикот на BMW или производителот на кафе Jakobs?

Преговараме за настап на Пласидо Доминго: Интервју со Виктор Илиески, директор на Филхармонија

Преговараме за настап на Пласидо Доминго: Интервју со Виктор Илиески, директор на Филхармонија

Куќата на Атиџе ќе добие нов кров: Ѕвездата од „Медена земја“ конечно ќе има нормални услови за живот

Куќата на Атиџе ќе добие нов кров: Ѕвездата од „Медена земја“ конечно ќе има нормални услови за живот

Среде Москва се свиреше химната во наша чест: Интервју со младата балерина Нина

Среде Москва се свиреше химната во наша чест: Интервју со младата балерина Нина

Не сме манекени, тоа ни е работа: Пејачите се најголеми бренд амбасадори

Не сме манекени, тоа ни е работа: Пејачите се најголеми бренд амбасадори