23 Јули, 2019
0.0176

(ФОТО) Каролина ултра модерна: Се прошета со чанта од 1.142 евра

Објавено во: Стил 17 Април, 2019

Аутфит на кој сите може да и позавидат. Нашата најпозната и исклучително квалитетна пеачка Каролина Гочева во Њујорк се прошета во исклучително модерна облека искомбинирана со добар накит, очила ама и одлична Фенди чанта. 

Каролина Гочева во моментов е во САД, по повод изложбата на нејзиниот сопруг, уметникот Михаил Корубин. 

Оваа каиш чанта чини неверојатни 1142 евра.

Целиот текст на Женски магазин овде


Можеби ќе ве интересира

(ФОТО) Што морате да видите ако одите на Тасос?

(ФОТО) Што морате да видите ако одите на Тасос?

Живеј пред да умреш

Живеј пред да умреш

Сакам да снимам реклама со Линда Еванџелиста: Интервју со Дарко Панчев

Сакам да снимам реклама со Линда Еванџелиста: Интервју со Дарко Панчев

(ФОТО) Марлон Брандо: Необични лоши навики во исхраната на една легенда

(ФОТО) Марлон Брандо: Необични лоши навики во исхраната на една легенда

Внимавајте! Комбинацијата од овие два витамини може да предизвика мозочен удар

Внимавајте! Комбинацијата од овие два витамини може да предизвика мозочен удар

Погледнете како изгледа станот на Новак Ѓоковиќ

Погледнете како изгледа станот на Новак Ѓоковиќ

50 години од слетувањето на Месечината: Најголемата авантура или теорија на конспирација

50 години од слетувањето на Месечината: Најголемата авантура или теорија на конспирација

(ФОТО) Правеле кафе на мостот, па ги казниле 950 евра и ги избркале од градот

(ФОТО) Правеле кафе на мостот, па ги казниле 950 евра и ги избркале од градот

Непознати факти за Папите: Убијте ги сите, Господ си го знае своето!

Непознати факти за Папите: Убијте ги сите, Господ си го знае своето!