06 Декември, 2019
0.0256

Концерт на Жељко Јоксимовиќ во Охрид: Секој ден пеам дома пред жена ми

Објавено во: Стил 04 Август, 2019

На својата сопруга Јована, Жељко Јоксимовиќ ѝ ја посвети песната „Жена за сва времена“, на концертот во Охрид, на стадионот Билјанини извори. „Ова е машка песна. Секој ден ѝ ја пеам на жена ми дома“, рече српскиот канатвтор правејќи симпатичен натпревар во пеење помеѓу мажите и жените во публиката, пренесува Женски Магазин.Можеби ќе ве интересира

Државен непријател број 1: Македонска раскошна мизерија

Државен непријател број 1: Македонска раскошна мизерија

Лично сум против козметички корекции и филери: Пред огледало со Катица Марангозова

Лично сум против козметички корекции и филери: Пред огледало со Катица Марангозова

Оние од администрацијата најздрави: Овие професии се најопасни за здравјето

Оние од администрацијата најздрави: Овие професии се најопасни за здравјето

За нас

За нас

Лица со Даунов синдром изработија еколошки крпи со пчелин восок

Лица со Даунов синдром изработија еколошки крпи со пчелин восок

(ВИДЕО-ФОТО) КАКО ВО БАЈКА: Еве како Меланија Трамп новогодишно ја украси Белата куќа

(ВИДЕО-ФОТО) КАКО ВО БАЈКА: Еве како Меланија Трамп новогодишно ја украси Белата куќа

Не е само еден: Тринаесетте македонски острови

Не е само еден: Тринаесетте македонски острови

Не ме чачкај, не те чачкам

Не ме чачкај, не те чачкам

Родителите кои пишуваат домашни и врзуваат врвки – грешат

Родителите кои пишуваат домашни и врзуваат врвки – грешат