25 Јануари, 2020
0.0194

Луксузот има ново име: Ана Камчева и нејзината чанта колку еден автомобил

Објавено во: Стил 12 Декември, 2019

Некои од судските спорови на Балканот повеќе добиваат на тежина со стилот на облекување на засегнатите, отколку со самиот процес. Српските „Мадона и Лејди Гага“, односно фолк-пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ и самонаречената музичка дива Јелена Карлеуша кои имаа децениски судски спор, во Судот се појавуваа облечени како на доделување на „Оскари“. Дури и се натпреваруваа која кој светски бренд ќе го облече за да можат после да ги „тагнат“ на Инстаграм.

Ама, Ана Камчева, сопругата на бизнисменот Орце Камчев, која се појави на судењето во улога на сведок за случајот Рекет ги „размрда“ сите со нејзиниот стил a деталите читајте ги на ЖЕНСКИ МАГАЗИН, ТУКА.

Можеби ќе ве интересира

Островот во кој никој не смее да оди: И ние имаме таков, ама е „мало дете“ во споредба со овој

Островот во кој никој не смее да оди: И ние имаме таков, ама е „мало дете“ во споредба со овој

Македонската кристална пештера: Чудо на природата

Македонската кристална пештера: Чудо на природата

ИЗБРАНИ НАЈУБАВИТЕ ГРАДОВИ ВО СВЕТОТ: Oд Италија до Нов Зеланд, вреди да се видат

ИЗБРАНИ НАЈУБАВИТЕ ГРАДОВИ ВО СВЕТОТ: Oд Италија до Нов Зеланд, вреди да се видат

Задник како Кардашијан, гради како Адријана Лима: Најбарани естетски операции во Македонија

Задник како Кардашијан, гради како Адријана Лима: Најбарани естетски операции во Македонија

Убавица и ѕвер

Убавица и ѕвер

Кој е побогат - основачот на „Лидл“, сопственикот на BMW или производителот на кафе Jakobs?

Кој е побогат - основачот на „Лидл“, сопственикот на BMW или производителот на кафе Jakobs?

Преговараме за настап на Пласидо Доминго: Интервју со Виктор Илиески, директор на Филхармонија

Преговараме за настап на Пласидо Доминго: Интервју со Виктор Илиески, директор на Филхармонија

Куќата на Атиџе ќе добие нов кров: Ѕвездата од „Медена земја“ конечно ќе има нормални услови за живот

Куќата на Атиџе ќе добие нов кров: Ѕвездата од „Медена земја“ конечно ќе има нормални услови за живот

Среде Москва се свиреше химната во наша чест: Интервју со младата балерина Нина

Среде Москва се свиреше химната во наша чест: Интервју со младата балерина Нина