29 Мај, 2024
0.0253

МАРТИН И ДАРКО ШАМПИОНИ ПО ДОБИВКИ НА 2win.мк ЗА ИЗМИНАТАТА НЕДЕЛА

Објавено во: Мои пари 22 Април, 2024

Добивај вести на Viber

Минатата недела беше плодна за играчите на единствената легална платформа за интернет игри на среќа во земјава- 2win.мк. Играчите заедно поделија 2.271.752 денари. Меѓу типувачите за оваа недела, Дарко беше вистински мајстор.

2.271.752  денари изнесува збирот на 2winЏекпот добивките кои беа освоени минатата недела. Најголемиот џекпот минатата недела го освои  Мартин. Тој благодарение на играта 40 Супер Хот, успеа да го освои највисокиот џекпотвреден 514.603 денари.

Типстер за минатата недела на 2win.mk е Дарко. Тој се обожувал поени на НБА играчи. Совлогод 100 денари точно ги погодил поените на 10 играчи, и освои добивка од 55.444 денари. Добивката му овозможи да се позиционира на првото место на турнирот ЏЕКПОТ МАНИЈА за оваа недела. ЏЕКПОТ МАНИЈА е супер добитен турнир на 2win.mk. Во турнирот кој трае до 09 јуни, играчите играат за  кеш добивки  во вкупен фонд од 2.500.000 денари.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно #2winmk #онлајн #типувајонлајн

Можеби ќе ве интересира

Завршна изложба „Поглед кон Порта Европа“ во „Литература.мк“ во „Скопје сити мол“

Завршна изложба „Поглед кон Порта Европа“ во „Литература.мк“ во „Скопје сити мол“

Успешно заврши првата конференција за млади претприемачи и жени претприемачи „Круг на нови можности“ во организација на ПроКредит Банка и ЕБОР

Успешно заврши првата конференција за млади претприемачи и жени претприемачи „Круг на нови можности“ во организација на ПроКредит Банка и ЕБОР

Заборски и Спасеновски од „Макпетрол“ на турнир од светската карате лига во Казабланка

Заборски и Спасеновски од „Макпетрол“ на турнир од светската карате лига во Казабланка

„АЏИБАДЕМ СИСТИНА“ ВЛОЖУВА ВО ИДНИНАТА НА МАКЕДОНСКАТА ОДБОЈКА

„АЏИБАДЕМ СИСТИНА“ ВЛОЖУВА ВО ИДНИНАТА НА МАКЕДОНСКАТА ОДБОЈКА

ENplus® предупредува: се продаваат пелети со лажно деклариран квалитет, потрошувачите да внимаваат!

ENplus® предупредува: се продаваат пелети со лажно деклариран квалитет, потрошувачите да внимаваат!

Новиот Porsche 911: T-Hybrid за значително подобрени перформанси

Новиот Porsche 911: T-Hybrid за значително подобрени перформанси

НЕВЕРОЈАТНИ ОСУМ МИЛИОНИ ДЕНАРИ ЗА ЕДНА НЕДЕЛА КАЈ ИГРАЧИТЕ НА ВЛТ

НЕВЕРОЈАТНИ ОСУМ МИЛИОНИ ДЕНАРИ ЗА ЕДНА НЕДЕЛА КАЈ ИГРАЧИТЕ НА ВЛТ

Доаѓа Halk EZ – иновативен банкарски пакет за млади

Доаѓа Halk EZ – иновативен банкарски пакет за млади

Колку македонци заминаа на одмор во месец Мај? – ЈК Травел означи почеток на туристичката сезона

Колку македонци заминаа на одмор во месец Мај? – ЈК Травел означи почеток на туристичката сезона