13 Декември, 2019
0.0263

МОДНА КРИТИКА- Никола Димитров води пред Пендаровски и Адеми

Објавено во: Стил 15 Јули, 2019

Нашите политичари дури и од фрижидер ќе ни излезат, толку многу се застапени насекаде. Ама некои дури и да ги гледаме пречесто, едноставно со својот стил на облекување ни го привлекуваат вниманието.

Она што излегува од устата на политичарите е најбитно во нивната работа исто како и делата кои ги создаваат за народот. Но колку и да ни се допаѓаат или не нивните ставови или постапки, сепак некои од нив се издвојуваат по својот стил на облекување. Најчесто се коментирани политичарките. Има такви и овде и во светот кои оставаат видлива трага со својата појава, но и такви кои свесно или несвесно можат да направат циркус од себе.

Целиот текст на Машки магазин, овде

Можеби ќе ве интересира

Луксузот има ново име: Ана Камчева и нејзината чанта колку еден автомобил

Луксузот има ново име: Ана Камчева и нејзината чанта колку еден автомобил

Излог

Излог

Сакам да ја гушнам Северина, да ѝ кажам дека ќе помине: Искрено интервју со Тијана

Сакам да ја гушнам Северина, да ѝ кажам дека ќе помине: Искрено интервју со Тијана

(ФОТО) Одличен совет за оваа сезона: Не изгледајте евтино и вулгарно во хеланки

(ФОТО) Одличен совет за оваа сезона: Не изгледајте евтино и вулгарно во хеланки

Дрим биг

Дрим биг

Правиме римско вино и бесквасен римски леб: Интервју со Василка Димитровска

Правиме римско вино и бесквасен римски леб: Интервју со Василка Димитровска

Изгледа како модел: Запознајте ја најмладата премиерка во светот

Изгледа како модел: Запознајте ја најмладата премиерка во светот

ПРИРОДНА И БЕЗ МНОГУ ШМИНКА - фотографијата што ја сака Елена

ПРИРОДНА И БЕЗ МНОГУ ШМИНКА - фотографијата што ја сака Елена

Толку скапи што дури и најбогатите луѓе во светот не можат да ги купат

Толку скапи што дури и најбогатите луѓе во светот не можат да ги купат