29 Ноември, 2021
0.0231

НЕЈЗИНАТА ПОСЛЕДНА ФОТОГРАФИЈА НА ИНСТАГРАМ ГО КРШИ СРЦЕТО - еве која беше последната објава на Мерима Његомир

Објавено во: Стил 20 Ноември, 2021

Пејачката Мерима Његомир почина денеска на 69-годишна возраст по борба со опасна болест.

Пејачката Мерима Његомир почина денеска на 69-годишна возраст по борба со опасна болест.

Неодамна се дозна дека пејачката има рак, а надежта за опоравување не ја изгубила до последниот ден.

Пејачката порано многу објавуваше на социјалните мрежи, а последната објава која може да се види на нејзиниот профил на Инстаграм е од пред една година.

На фотографијата која ја објави Мерима е насмеана на едно патување.

Се возела на траект и ја споделила својата радост со сите.

Извор. Ало.рс