22 Август, 2019
0.0169

Нова романса на повидок: Ариана Гранде има момче?

Објавено во: Стил 04 Август, 2019

Пејачката Ариана Гранде ја објави најновата песна „Boyfriend“. Станува збор за соработката со познатото дуо Social House, а се зборува дека неговиот член Мајки Фостер го освоил срцето на пејачката, пишува Cosmopolitan. До прашањето за новата романса е дојдено откако луѓето го видоа спотот и ја забележаа хемијата помеѓу Ариана и Мајки.

Овој пар се уште не ја потврди врската, но се зборува дека помеѓу нив има нешто повеќе, но дека се уште ништо не е официјално. 

Повеќе детали на hashtag.mk.


Можеби ќе ве интересира

Професорке прости ми

Професорке прости ми

Свадба со ќерката како главна гостинка: Наташа Мерсовска се омажи во нетипична креација

Свадба со ќерката како главна гостинка: Наташа Мерсовска се омажи во нетипична креација

Се роди со 850 грама, по два месеци конечно е дома: Приказна за малиот херој Војдан

Се роди со 850 грама, по два месеци конечно е дома: Приказна за малиот херој Војдан

Од љубов до омраза

Од љубов до омраза

Добрината е единственото што останува по нас: Интервју со Елизабета Ѓоргиевска, сопруга на Претседателот Стево Пендаровски

Добрината е единственото што останува по нас: Интервју со Елизабета Ѓоргиевска, сопруга на Претседателот Стево Пендаровски

Не носам брендови за да не го оштетам семејниот буџет: Пендаровски за модата

Не носам брендови за да не го оштетам семејниот буџет: Пендаровски за модата

Не мешаа поради фризурите, мислеа дека сме една личност: Татјана Стојановска и Ирена Спировска за манекенските почетоци

Не мешаа поради фризурите, мислеа дека сме една личност: Татјана Стојановска и Ирена Спировска за манекенските почетоци

Прелепотице, заедно сме

Прелепотице, заедно сме

Шерувајте љубов, да отиде што подалеку: Заеднички проект на Ана Бунтеска, Дац и Митевски

Шерувајте љубов, да отиде што подалеку: Заеднички проект на Ана Бунтеска, Дац и Митевски