12 Декември, 2019
0.0233

Плачев секој ден: Интервју со Антониа Гиговска

Објавено во: Стил 17 Јули, 2019


Моментално таа е една од најпопуларните млади пејачки во нашата држава. Веќе полнолетна и со музичко искуство зад себе, за Хаштаг откри многу интересни моменти од својот живот. Гиговска проговори за врската со Иван, за односот што го има со својот брат, но и за учеството во музичкото натпреварување „Ѕвездичките на Пинк“. Беше на гости во нашата редакција и искрено и без заобиколување даде одговор на секое прашање.
Целиот текст на Хаштаг.мк, овде

Можеби ќе ве интересира

(ФОТО) Одличен совет за оваа сезона: Не изгледајте евтино и вулгарно во хеланки

(ФОТО) Одличен совет за оваа сезона: Не изгледајте евтино и вулгарно во хеланки

Дрим биг

Дрим биг

Правиме римско вино и бесквасен римски леб: Интервју со Василка Димитровска

Правиме римско вино и бесквасен римски леб: Интервју со Василка Димитровска

Изгледа како модел: Запознајте ја најмладата премиерка во светот

Изгледа како модел: Запознајте ја најмладата премиерка во светот

ПРИРОДНА И БЕЗ МНОГУ ШМИНКА - фотографијата што ја сака Елена

ПРИРОДНА И БЕЗ МНОГУ ШМИНКА - фотографијата што ја сака Елена

Толку скапи што дури и најбогатите луѓе во светот не можат да ги купат

Толку скапи што дури и најбогатите луѓе во светот не можат да ги купат

ОД СТУДЕНА КЛУПА ДО ТОПОЛ ДОМ: Животот на еден бездомник кој стана агент за недвижнини

ОД СТУДЕНА КЛУПА ДО ТОПОЛ ДОМ: Животот на еден бездомник кој стана агент за недвижнини

Државен непријател број 1: Македонска раскошна мизерија

Државен непријател број 1: Македонска раскошна мизерија

Лично сум против козметички корекции и филери: Пред огледало со Катица Марангозова

Лично сум против козметички корекции и филери: Пред огледало со Катица Марангозова