16 Јули, 2019
0.0306

ПОЧНА ПОРОДУВАЊЕТО НА МЕГАН МАРКЛ: Британија е на нозе за доаѓањето на кралското бебе

Објавено во: Стил 06 Мај, 2019

Meган Маркл наскоро на свет ќе го донесе своето прво дете , ако се земе предвид дека породувањето почнало, пишуваат британските медиуми, меѓу кои е и Yahoo.

Војвотката од Сасекс Меган Маркл и нејзиниот сопруг принцот Хари во претстојните часови конечно ќе го запознаат своето прво дете.

Како што се пишува во светските медиуми, не е познато дали Меган се наоѓа во болница или ќе се породи дома, бидејќи кралското семејство уште тоа го држи во тајност.

Инаку, принцот Хари неодамна рече дека во текот на породувањето цело време ќе биде покрај својата сопруга, како и нејзинaта мајка Дорија.

Можеби ќе ве интересира

(ФОТО) Илјадници евра само за едно појавување: Колку чини облеката на Боки 13?

(ФОТО) Илјадници евра само за едно појавување: Колку чини облеката на Боки 13?

Москино го претстави најновиот парфем за мажи

Москино го претстави најновиот парфем за мажи

(ФОТО) Како изгледа најубавото сместување на Малдивите?

(ФОТО) Како изгледа најубавото сместување на Малдивите?

(ФОТО) Најдобри дестинации за жените кои уживаат да патуваат сами

(ФОТО) Најдобри дестинации за жените кои уживаат да патуваат сами

АНДРЕЈ КЛИНЧАРОВ: Не сакам екстра материјал да ми се плетка низ нозе

АНДРЕЈ КЛИНЧАРОВ: Не сакам екстра материјал да ми се плетка низ нозе

МОДНА КРИТИКА- Никола Димитров води пред Пендаровски и Адеми

МОДНА КРИТИКА- Никола Димитров води пред Пендаровски и Адеми

Зошто богатите луѓе не се среќни?

Зошто богатите луѓе не се среќни?

(ФОТО) Најдобро облечени мажи за 2019 година

(ФОТО) Најдобро облечени мажи за 2019 година

(ВИДЕО) НИКОЈ НЕ САКАЛ ДА ИНВЕСТИРА ВО НОЛЕ: Почетоците на Ѓоковиќ не биле лесни

(ВИДЕО) НИКОЈ НЕ САКАЛ ДА ИНВЕСТИРА ВО НОЛЕ: Почетоците на Ѓоковиќ не биле лесни