30 Јуни, 2022
0.0222

Постарата ќерка на Агнеса е матурантка: Гордата мајка покажа како изгледаше Вивиен (ФОТО)

Објавено во: Стил 26 Мај, 2022

Добивај вести на Viber

Агнеса Органџиева важи за една од најпознатите инфлуенсерки на Инстаграм, каде има повеќе од 50.000 следбеници. На професионален план таа е дипломиран правник, додека на приватен е мајка на две ќерки - Вивиен и Тифани.

Откако, кон средината на март го прослави 10-от роденден на помалата ќерка, Тифани, вчера имаше уште голем повод за славење. Имено, Вивиен оваа година го завршува средното образование, а вчера ја славеше најважната вечер во животот на еден средношколец.

Повеќе детали на Хаштаг

Можеби ќе ве интересира

Што е подобро за разладување кога се јаки горештини - клима уред или вентилатор? - Експертите имаат интересен одговор

Што е подобро за разладување кога се јаки горештини - клима уред или вентилатор? - Експертите имаат интересен одговор