13 Ноември, 2019
0.0167

Пронајдов љубов во Скопје: Супер шоу на Лени Кравиц

Објавено во: Стил 03 Мај, 2019

Со неверојатна енергичност и харизма, Лени Кравиц ги „полуде“ фановите уште со првата песна „We can get it all together“, на концертот кој е во тек во ВИП Арената. 

- Добровечер, како сте? Прво сакам да ви кажам дека сме благодарни, благословени да бидеме со вас оваа вечер и ви благодариме на убавото добредојде. Вчера се прошетав во Скопје и пронајдов љубов во Македонија- им се обрати американскиот рокер на фановите.

Целиот текст на Женски магазин, овде

Можеби ќе ве интересира

Лекарите со совети: најефикасни против загадениот воздух се овие маски

Лекарите со совети: најефикасни против загадениот воздух се овие маски

Мојата симпатија е поубава од твојата!

Мојата симпатија е поубава од твојата!

Хрватите најмногу очекуваат, најмалку Македонците: Задоволни со 565 евра плата

Хрватите најмногу очекуваат, најмалку Македонците: Задоволни со 565 евра плата

Новинарката Билјана Секуловска со необично хоби: Предметите ги сликам за да не бидат депресивни

Новинарката Билјана Секуловска со необично хоби: Предметите ги сликам за да не бидат депресивни

(ФОТО) Маркијан ги научи бројките, посакувам да научи и да чита: Синот на Ребека наполни 13 години

(ФОТО) Маркијан ги научи бројките, посакувам да научи и да чита: Синот на Ребека наполни 13 години

Нова епизода од Сезона 5 на Фчераши новости

Нова епизода од Сезона 5 на Фчераши новости

(ФОТО) Во ист стил: Елена Ристеска и момчето за првпат во јавност

(ФОТО) Во ист стил: Елена Ристеска и момчето за првпат во јавност

Трпи бабо за убавина

Трпи бабо за убавина

Ги искористуваат сопствените дете: Што се крие зад фотографиите на совршените мајки на Инстаграм?

Ги искористуваат сопствените дете: Што се крие зад фотографиите на совршените мајки на Инстаграм?