15 Декември, 2019
0.0173

Провокација: Што имаат заедничко Гиговска и Мајли Сајрус?

Објавено во: Стил 30 Ноември, 2019

Антониа Гиговска постојано е во фокусот. Млада, перспективна, одличен вокал и убава девојка.

Постојано ја има на социјалните мрежи, посебно на Инстаграм. Светската музичка ѕвезда Мајли Сајрус исто така.

И таа како и Антониа во тинејџерските денови знаеше да изненади со се‘ што прави, а посебно тоа се засили кога порасна доволно за да може да прави што сака.

Тука се споредбите што ги направи Хаштаг за својата публика.

Можеби ќе ве интересира

Како Хрват ја доживеа Македонија: Ќе ви се насолзат очите

Како Хрват ја доживеа Македонија: Ќе ви се насолзат очите

Луксузот има ново име: Ана Камчева и нејзината чанта колку еден автомобил

Луксузот има ново име: Ана Камчева и нејзината чанта колку еден автомобил

Излог

Излог

Сакам да ја гушнам Северина, да ѝ кажам дека ќе помине: Искрено интервју со Тијана

Сакам да ја гушнам Северина, да ѝ кажам дека ќе помине: Искрено интервју со Тијана

(ФОТО) Одличен совет за оваа сезона: Не изгледајте евтино и вулгарно во хеланки

(ФОТО) Одличен совет за оваа сезона: Не изгледајте евтино и вулгарно во хеланки

Дрим биг

Дрим биг

Правиме римско вино и бесквасен римски леб: Интервју со Василка Димитровска

Правиме римско вино и бесквасен римски леб: Интервју со Василка Димитровска

Изгледа како модел: Запознајте ја најмладата премиерка во светот

Изгледа како модел: Запознајте ја најмладата премиерка во светот

ПРИРОДНА И БЕЗ МНОГУ ШМИНКА - фотографијата што ја сака Елена

ПРИРОДНА И БЕЗ МНОГУ ШМИНКА - фотографијата што ја сака Елена