23 Февруари, 2024
0.2174

Прв саем на спиењето во Ист Гејт Мол во Скопје

Објавено во: Мои пари 28 Јануари, 2023

Добивај вести на Viber

Добриот сон е важен за здравјето на луѓето, а тоа зависи од удобноста на креветот, цврстината на душеците, ергономијата на перниците. Од таа причина Ист Гејт Мол заедно со своите првокласни брендови и реномирани брендови од сегментот за уредување на домот, JYSK Neptun, Comodita Home, Ozdilek, Dormeo Home, New Age, Enci Menci го организира првиот саем на спиењето со широка понуда од удобни душеци до мека постелнина, детски кревети, додатоци за спални соби, прочистувачи на воздух и озонери - односно сѐ што е потребно за совршен сон.

Колекцијата за спални соби и кревети изложена на саемот на спиење е од новата колекција и е со специјални понуди и попусти ексклузивно само за времетрање на саемот.

Саемот на спиењето се реализира во Ист Гејт МолСкопје од 28 Јануари се до 12 Февруари.

https://eastgatemall.mk/saem-na-spienjeto/

Со програмата на саемските манифестации и посебно оваа акција, Ист Гејт Мол го пополнува отсуството на соодветен саем кој се однесува на спалните соби.Затоа, заедно со брендовите на Ист Гејт Мол создадовме САЕМ НА СПИЕЊЕ кои во зимскиот период во годината на посетителите ќе им понудат широк асортиман на производи со промотивни услови. 


Можеби ќе ве интересира

Каратистите на „Макпетрол“ ќе се натпреваруваат на Балканското првенство во Подгорица

Каратистите на „Макпетрол“ ќе се натпреваруваат на Балканското првенство во Подгорица

Кожувчанка договори соработка со Кошаркарската Федерација на Северна Македонија

Кожувчанка договори соработка со Кошаркарската Федерација на Северна Македонија

Како да внесете протеини во текот на брзиот и зафатен ден

Како да внесете протеини во текот на брзиот и зафатен ден

Нови 20 стипендии од Групацијата Лимак за иницијативата Global Engineer Girls

Нови 20 стипендии од Групацијата Лимак за иницијативата Global Engineer Girls

Клиника Жан Митрев организира работилница за борба против срцево-садови заболувања

Клиника Жан Митрев организира работилница за борба против срцево-садови заболувања

„Макпетрол“ ќе овозможи работилници против врсничко насилство и во Општина Виница

„Макпетрол“ ќе овозможи работилници против врсничко насилство и во Општина Виница

МТЕЛ Ви претставува едно поинакво музичко доживување: Mузичката дива Јасмин Леви за прв пат во Скопје

МТЕЛ Ви претставува едно поинакво музичко доживување: Mузичката дива Јасмин Леви за прв пат во Скопје

Скала и Пиксел го објавија отворањето на новата академија за дигитален маркетинг

Скала и Пиксел го објавија отворањето на новата академија за дигитален маркетинг

Samsung ги претставува уредите со вештачка интелигенција за 2024 година на конференцијата „World of Samsung“

Samsung ги претставува уредите со вештачка интелигенција за 2024 година на конференцијата „World of Samsung“