08 Август, 2020
0.0292

Ретко сте ги виделе со вакви фризури: Македонските фудбалери со „бесни“ коси

Објавено во: Стил, Спорт 23 Април, 2020

Нашите фудбалски репрезентативци исто така посветуваат големо внимание на фризурата. Кога се на терен како штотуку да излегле од фризерски салон. Сепак, си имаат и смешни моменти кога фризурата не била „мирна“ или се појавиле со сосема природен изглед на косата. Се разбира, не сите, некои бидејќи имаат кратки фризури немаат можност многу да еспериментираат.

Еве дел од нашите фудбалери со „бесни“ и фризури кои се „пери носи“

Повеќе на Машки Магазин


Можеби ќе ве интересира

ШТО СЛУШААТ ПОЗНАВАЧИТЕ НА ДОБРИОТ ЗВУК

ШТО СЛУШААТ ПОЗНАВАЧИТЕ НА ДОБРИОТ ЗВУК

Момче со аутизам ја создаде најголемата ЛЕГО реплика на Титаник: Со 56.000 коцки

Момче со аутизам ја создаде најголемата ЛЕГО реплика на Титаник: Со 56.000 коцки

Македонецот кој со пораки на картон ја насмеа земјава

Македонецот кој со пораки на картон ја насмеа земјава

Нашите торти се 100% уникатни и 100% безбедни: „ММ слатка маса“ за новата роденденска корона реалност

Нашите торти се 100% уникатни и 100% безбедни: „ММ слатка маса“ за новата роденденска корона реалност

Беше на Голи Оток, жена му го изневери, доживеа клиничка смрт, а денес полни 94 години

Беше на Голи Оток, жена му го изневери, доживеа клиничка смрт, а денес полни 94 години