03 Август, 2020
0.0305

Сакам да ја гушнам Северина, да ѝ кажам дека ќе помине: Искрено интервју со Тијана

Објавено во: Стил 12 Декември, 2019

Од 18 декември повторно ќе ја гледаме секој ден на МТВ 1, како омилената Ула во четвртата сезона на хит-серијата „Преспав“. Таа себеси во иднина се гледа и во филм за кој вели дека уште не е напишан. Тијана Дапчевиќ, 2019 година ќе ја испрати работно, во Петровац на море, во Црна Гора, а следната 2020 за неа е славеничка. Планира голема турнеја на која многу ѝ се радува. Успехот на сестра ѝ Тамара Тодевска на „Евросонг“ ја направи горда, а ја погоди негативната кампања против неа која се крена во тој период. Тијана со својот специфичен јазик раскажа за „Преспав“, за Тамара, за бракот со Милан Дапчевиќ, за синот Вук, а искрено за ЖЕНСКИ МАГАЗИН ја прокометира и состојбата во која сега се наоѓа нејзината колешка, Северина Којиќ. 


Можеби ќе ве интересира

Момче со аутизам ја создаде најголемата ЛЕГО реплика на Титаник: Со 56.000 коцки

Момче со аутизам ја создаде најголемата ЛЕГО реплика на Титаник: Со 56.000 коцки

Македонецот кој со пораки на картон ја насмеа земјава

Македонецот кој со пораки на картон ја насмеа земјава

Нашите торти се 100% уникатни и 100% безбедни: „ММ слатка маса“ за новата роденденска корона реалност

Нашите торти се 100% уникатни и 100% безбедни: „ММ слатка маса“ за новата роденденска корона реалност

Беше на Голи Оток, жена му го изневери, доживеа клиничка смрт, а денес полни 94 години

Беше на Голи Оток, жена му го изневери, доживеа клиничка смрт, а денес полни 94 години

Чајот од маслинка ме штити од коронавирусот, не се плашам од него: Бранко Попов од Дојран за домашниот лековит производ

Чајот од маслинка ме штити од коронавирусот, не се плашам од него: Бранко Попов од Дојран за домашниот лековит производ

Колку чинат BMW маиците на Зоран и Зорица Заеви?

Колку чинат BMW маиците на Зоран и Зорица Заеви?

Секогаш ќе го изберам здравјето отколку потребата да свртиме едно оро: Лукреција Маљковиќ-Атанасовска, експерт за протокол

Секогаш ќе го изберам здравјето отколку потребата да свртиме едно оро: Лукреција Маљковиќ-Атанасовска, експерт за протокол

Опасно згодни: Нашите водителки и на + 40 и на +50 години изгледаат заводливо во костими за капење

Опасно згодни: Нашите водителки и на + 40 и на +50 години изгледаат заводливо во костими за капење

Танцувајте на дождот со уникатни модни чадори: Интервју со талентираната Симона Јовчевска

Танцувајте на дождот со уникатни модни чадори: Интервју со талентираната Симона Јовчевска