26 Јуни, 2019
0.0192

Тамара: Возбудена сум и горда, вечерва ќе го дадеме максимумот

Објавено во: Стил 18 Мај, 2019

За помалку од половина час Тамара Тодевска ќе го има финалниот настап на годинашниот „Евросонг“. Очекувањата на македонската јавност овојпат се големи.

- Многу сум среќна, возбудена и горда. Вечер ќе го дадеме максимумот - кратко ни одговори Тамара кога ја побаравме денеска.

Ќе настапи под редниот број 8 кој за неа симболизира бесконечност.

Целиот текст на Женски магазин, овде

Можеби ќе ве интересира

Се разведоа Ружица и Перо Антиќ

Се разведоа Ружица и Перо Антиќ

Жена над 45 години мора да ги конзумира овие 4 семиња секој ден: За подобро здравје и полесна менопауза

Жена над 45 години мора да ги конзумира овие 4 семиња секој ден: За подобро здравје и полесна менопауза

(ФОТО) Каролина Гочева ужива во Хрватска

(ФОТО) Каролина Гочева ужива во Хрватска

Со Јелена сакам да имам пет деца: Иван Босиљчиќ за Женски магазин

Со Јелена сакам да имам пет деца: Иван Босиљчиќ за Женски магазин

Можеш повеќе, заслужуваш повеќе!

Можеш повеќе, заслужуваш повеќе!

(ВИДЕО) Антониа го отпеа најтажниот хит на Тоше: „Тајно моја“ карта за супер финале!

(ВИДЕО) Антониа го отпеа најтажниот хит на Тоше: „Тајно моја“ карта за супер финале!

(ФОТО) Сакаме проширен состав на трпезата: Џорлев прослави 26 години брак

(ФОТО) Сакаме проширен состав на трпезата: Џорлев прослави 26 години брак

Јас пред тебе

Јас пред тебе

(ФОТО) Евтини и удобни: Рамни сандали кои ќе ги носиме цело лето

(ФОТО) Евтини и удобни: Рамни сандали кои ќе ги носиме цело лето