14 Декември, 2019
0.0179

(Видео 18+) Која е жената што грубо тепа дете во скопско кафуле

Објавено во: Македонија 21 Ноември, 2019

Која е жената што грубо го тепаше малото детенце во една скопска игротека? Фактор предупредува дека станува збор за вознемирувачко видео и содржина.

Kафе барот Дежаву во Капитол мол во Скопје објави видео од една од своите безбедносни камери, на кои се гледа како жена тепа и малтретира мало детенце, кое, веројатно, нема повеќе од мдве години.

Како што покажуваат камерите, таа дошла во игротеката на кафулето со три дечиња, веројатно братчиња. Во еден момент таа го влече едното од децата, грубо го седнува на нејзиниот скут, па го зема, му мава шлаканици, па грубо го фрла на една столица. Тука видеото се прекинува, и не може да се види што понатаму се случувало.


Не е познато дали жената е мајка на децата, или се работи за негователка или нешто друго.

Фактор го објавува ова видео во надеж дека надлежните институции, како што е пред се Министерството за внатрешни работи, што побргу ќе го откријат идентитетот на оваа несовесна жена, и против неа ќе преземат соодветни мерки. 


Можеби ќе ве интересира

Мицкоски бара резолуција за јазикот

Мицкоски бара резолуција за јазикот

Груевски до Десковска: Да каже барем една фирма која сум ја преземал со изнуда

Груевски до Десковска: Да каже барем една фирма која сум ја преземал со изнуда

ФОКУС НА ДЕНОТ: Администрацијата, Заев, министрите чистеа смет, Десковска ја предаде златната метла

ФОКУС НА ДЕНОТ: Администрацијата, Заев, министрите чистеа смет, Десковска ја предаде златната метла

Дескоска на Здравев му подари златна метла

Дескоска на Здравев му подари златна метла

Премиерот и министрите беа дел од „Администрацијата чисти со граѓанската организација ‘Не биди ѓубре’“

Премиерот и министрите беа дел од „Администрацијата чисти со граѓанската организација ‘Не биди ѓубре’“

ВМРО-НП e против тоа 80 отсто од амбасадорите да бидат дипломати од кариера

ВМРО-НП e против тоа 80 отсто од амбасадорите да бидат дипломати од кариера

На Ѓавато видливоста е намалена од 50 до 100 метри

На Ѓавато видливоста е намалена од 50 до 100 метри

Жена заврши во болница откако воз удри во автомобил

Жена заврши во болница откако воз удри во автомобил

Дождот ни го прочисти воздухот?

Дождот ни го прочисти воздухот?