24 Април, 2019
0.0212

(ВИДЕО) Имав многу девојки, но сите ги откачив за жена ми: Нови совети од пензионерот Тони

Објавено во: Стил 24 Февруари, 2019

Најпопуларниот хрватски пенизонер со македонско потекло, Тони, со вистинско име Селмани Таљат (82) откако ја откри тајната на неговата добра форма во една ТВ анкета, сѐ уште е хит на социјалните мрежи и во регионалните медиуми.

Овој пат, во видео за „24 сата“, Тони зборува за љубовта и открива детали за своја сопруга.

Целиот текст на Женски магазин, овде

Можеби ќе ве интересира

Ај доста глумиме

Ај доста глумиме

Цитатите на диктаторот Гај Јулиј Цезар: „Коцката е фрлена!“

Цитатите на диктаторот Гај Јулиј Цезар: „Коцката е фрлена!“

Работниците кои седат над 6 часа на биро се по склони кон болести

Работниците кои седат над 6 часа на биро се по склони кон болести

(ФОТО) Британскиот принц Луи наполни 1 годинка

(ФОТО) Британскиот принц Луи наполни 1 годинка

Добар стоматолог мора да има уметничка душа: Интервју со д-р Амела Цана, Директор на Стоматолошкиот клинички центар

Добар стоматолог мора да има уметничка душа: Интервју со д-р Амела Цана, Директор на Стоматолошкиот клинички центар

Трчаме на 13 хектари површина по несовесните посетители: Интервју со Тина Мицковска од ЗОО Скопје

Трчаме на 13 хектари површина по несовесните посетители: Интервју со Тина Мицковска од ЗОО Скопје

Цената на слободата

Цената на слободата

(ФОТО) Перо Антиќ со коса: Ретро мода на познатите

(ФОТО) Перо Антиќ со коса: Ретро мода на познатите

Пукна бракот на Адел-пејачката со моќен глас се венчаше тајно, а сега се разведува

Пукна бракот на Адел-пејачката со моќен глас се венчаше тајно, а сега се разведува