21 Јули, 2019
0.0205

(ВИДЕО) Родителите блескаат од среќа: Светот го виде синот на Меган и принцот Хари

Објавено во: Стил 08 Мај, 2019

Кралското бебе ја виде светлината на денот, кога гордата мајка Меган Маркл и принцот Хари го покажаа синот. Војвотката од Сасекс, и принцот Хари за прв пат станаа родители, а кралското семејство е побогато за уште едно момче.

-Магично и невројатно е, ги имам двајцата најдобри мажи на светот, многу сум среќна-вели насмеана мајката.


-Тој изгледа како да се менува секој ден. Родителството е неверојатна работа, сјајно чувство - низ насмевка додал и Хари кога го прашале на кој личи.

Меган Маркл во последниот час донесе одлука да се породи во луксузната болница во која ноќ чини 15 000 фунти, но како пренесуваат медиумите, доколку се одлучила и за шампања и јастози за вечера, што многумина веруваат дека е, цената достигнала и 20 000 фунти фунти за вечерта.

Да потсетиме, војвотката Меган Меган (37) роди момче во 5.26 часот, на 6 мај, потврди кралското семејство, а момчето е тешко 3200 грама.


Можеби ќе ве интересира

(ФОТО) Марлон Брандо: Необични лоши навики во исхраната на една легенда

(ФОТО) Марлон Брандо: Необични лоши навики во исхраната на една легенда

Внимавајте! Комбинацијата од овие два витамини може да предизвика мозочен удар

Внимавајте! Комбинацијата од овие два витамини може да предизвика мозочен удар

Погледнете како изгледа станот на Новак Ѓоковиќ

Погледнете како изгледа станот на Новак Ѓоковиќ

50 години од слетувањето на Месечината: Најголемата авантура или теорија на конспирација

50 години од слетувањето на Месечината: Најголемата авантура или теорија на конспирација

(ФОТО) Правеле кафе на мостот, па ги казниле 950 евра и ги избркале од градот

(ФОТО) Правеле кафе на мостот, па ги казниле 950 евра и ги избркале од градот

Непознати факти за Папите: Убијте ги сите, Господ си го знае своето!

Непознати факти за Папите: Убијте ги сите, Господ си го знае своето!

(ВИДЕО) Како изгледа подврзување на желудник: Хит зафат за слабеење кој и го припишуваат на Катица Јанева

(ВИДЕО) Како изгледа подврзување на желудник: Хит зафат за слабеење кој и го припишуваат на Катица Јанева

(ФОТО) 3 европски дестистинации создадени за летен одмор и незаборавни моменти

(ФОТО) 3 европски дестистинации создадени за летен одмор и незаборавни моменти

Како да ја елиминирате главоболката за 60 секунди?

Како да ја елиминирате главоболката за 60 секунди?