22 Јули, 2019
0.0187

(ВИДЕО) Што прави и како се забавува Каролина Гочева во Њујорк

Објавено во: Стил 03 Мај, 2019

Њујорк е дестинацијата каде што македонската пејачка Каролина Гочева престојува во изминатиов период.

Таа таму го дружеше сопругот Михаил Корубин кој неодамна ја имаше својата прва самостојна изложба но одвојува време и за дружба со пријателите и македонски музичари таму.


Каролина е активна на социјалната мрежа Инстаграм каде што постојано објавува и фотографии од времето кое го поминува таму а дека не и недостасува журка покажуваат и видеата кои може да ги видите тука.


Можеби ќе ве интересира

(ФОТО) Што морате да видите ако одите на Тасос?

(ФОТО) Што морате да видите ако одите на Тасос?

Живеј пред да умреш

Живеј пред да умреш

Сакам да снимам реклама со Линда Еванџелиста: Интервју со Дарко Панчев

Сакам да снимам реклама со Линда Еванџелиста: Интервју со Дарко Панчев

(ФОТО) Марлон Брандо: Необични лоши навики во исхраната на една легенда

(ФОТО) Марлон Брандо: Необични лоши навики во исхраната на една легенда

Внимавајте! Комбинацијата од овие два витамини може да предизвика мозочен удар

Внимавајте! Комбинацијата од овие два витамини може да предизвика мозочен удар

Погледнете како изгледа станот на Новак Ѓоковиќ

Погледнете како изгледа станот на Новак Ѓоковиќ

50 години од слетувањето на Месечината: Најголемата авантура или теорија на конспирација

50 години од слетувањето на Месечината: Најголемата авантура или теорија на конспирација

(ФОТО) Правеле кафе на мостот, па ги казниле 950 евра и ги избркале од градот

(ФОТО) Правеле кафе на мостот, па ги казниле 950 евра и ги избркале од градот

Непознати факти за Папите: Убијте ги сите, Господ си го знае своето!

Непознати факти за Папите: Убијте ги сите, Господ си го знае своето!