26 Септември, 2022
0.0230

ЗА СЕКОЈА ГРИЖА, ПОДДРШКА, СОВЕТИ, ЧЕСТИТО ЉУБОВ МОЈА - пратеникот Милошоски емотивно за роденденот на сопругата

Објавено во: Стил 03 Септември, 2022

Добивај вести на Viber

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски, преку емотивна порака пренесена на неговиот фејсбук профил, и го честиташе роденденот на својата сопруга Симона.

„Честит роденден љубов моја. Имаме да ти заблагодариме за многу работи - за секоја грижа, поддршка, совети, прегратки, бакнежи, разбирање, за стрпливоста и за топлината во семејството“, пишува на фејсбук Милошоски, објавувајќи фотографија со сопругата и со најмалото синче.

Пратеникот Милошоски има пет дечиња, од кои четири се со втората сопруга Симона.

Можеби ќе ве интересира

КАКО КЕЈТ И МЕГАН ГО ИЗДРЖАА ДОЛГИОТ ПОГРЕБ НА КРАЛИЦАТА НА ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ - модна експертка открива каков трик користеле

КАКО КЕЈТ И МЕГАН ГО ИЗДРЖАА ДОЛГИОТ ПОГРЕБ НА КРАЛИЦАТА НА ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ - модна експертка открива каков трик користеле

„РУСКАТА АРМИЈА ТРЕБА ДА ЈА ЗАМЕНИ ВЛАСТА ВО КИЕВ СО „ПРИСТОЈНИ ЛУЃЕ“: Берлускони ја оправдува војната во Украина и го брани Путин

„РУСКАТА АРМИЈА ТРЕБА ДА ЈА ЗАМЕНИ ВЛАСТА ВО КИЕВ СО „ПРИСТОЈНИ ЛУЃЕ“: Берлускони ја оправдува војната во Украина и го брани Путин

И тие деца како и секое друго дете сакаат пица, чоколади, кино: Денис Космонаутко за неговата дружба со децата со аутизам

И тие деца како и секое друго дете сакаат пица, чоколади, кино: Денис Космонаутко за неговата дружба со децата со аутизам

Камила уште не седнала на тронот, а веќе прави хаос: Откази на вработени во палатата - не ѝ треба помош

Камила уште не седнала на тронот, а веќе прави хаос: Откази на вработени во палатата - не ѝ треба помош

Чарлс остави едно празно место во првиот ред на погребот на кралицата: Еве зошто

Чарлс остави едно празно место во првиот ред на погребот на кралицата: Еве зошто

ТАЈНАТА НА БУКЕТОТ НА КОВЧЕГОТ НА КРАЛИЦАТА: Секој цвет има своја приказна - ништо не е случајно

ТАЈНАТА НА БУКЕТОТ НА КОВЧЕГОТ НА КРАЛИЦАТА: Секој цвет има своја приказна - ништо не е случајно