20 Април, 2024
0.0310

Антониа наполни 22 години и објави дека е бремена: Партнерот е долгогодишен пријател на Иван (ФОТО)

Објавено во: Стил 21 Јануари, 2023

Добивај вести на Viber

Младата пејачка Анатониа Гиговска, откако есенва по четири години ја прекина врската со нејзиниот колега Иван Јованов, денеска објави дека е бремена.

Имено Антониа денеска го слави својот 22-ри роденден во Копаоник заедно со нејзниот партнер, музичарот Роберт Спасенцовски. 


Воедно таа доби и веренички прстен, а со своите обожаватели ги сподели убавите вести:

- Долго време молчевме, а сега дојде време да ја споделиме најголемата среќа со вас. Малечко мое. Од сега секој мој роденден ќе си го славиме заедно. Нека ми е среќен роденденот и погодете кој ќе стане мајка. Прстенот го бирал САМ. Умирам од среќа... си славам роденден, бепче, прстен, се - напиша Антониа под низата фотографии на кои позира со трудничкото стомаче, а воедно и ги праша своите обожаватели што мислат дали ќе биде машко или женско.

Повеќе детали: Женски магазин

Можеби ќе ве интересира

Мемедоски е македонскиот претставник на „Светскиот избор за Мис и Мистер за глуви“ во Прага: Бог ме направил различен од другите, но ми подарил повеќе таленти

Мемедоски е македонскиот претставник на „Светскиот избор за Мис и Мистер за глуви“ во Прага: Бог ме направил различен од другите, но ми подарил повеќе таленти

МЛАДИТЕ БРИТАНЦИ НЕ ГО САКААТ КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: Само еден член стои полошо од Хари и Меган

МЛАДИТЕ БРИТАНЦИ НЕ ГО САКААТ КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: Само еден член стои полошо од Хари и Меган