22 Јуни, 2018
0.3621
    ALK 8331.04    0.37%     BESK 9899    1.01%     COMA 306    0%     GRNT 848.09    2.11%     KMB 5322.64    1.79%     MPT 43620.21    5.11%     MTUR 4790.91    1.94%     OHB 6376.92    -0.37%     OKTA 4747    9.98%     POPK 15    7.14%     RMDEN16 95.5    0%     RMDEN17 95.6    0.21%     RZLV 82.6    1.98%     RZUS 149.5    6.03%     STB 981.83    1.27%     STBP 896.62    0.28%     STIL 153.87    3.97%     TETE 2299.91    0.45%     TNB 13946.7    1.16%     TPLF 1113    -9.95%     TTK 1030.25    2.55%     UNI 2618.83    8.01%     ZILU 262.98    2.73%

(ГАЛЕРИЈА) Вардар немоќен пред силниот Зенит

Објавено во: Галерија 15 Септември, 2017

5-0 загуби вчера Вардар од Зенит.

Рускиот противник се покажа како подобар противник и заслужено си замина од Националната Арена „Филип Втори“ со победа.

Првите три гола во првото полувреме укажуваа дека рускиот тим ќе ја грабне титулата од немоќниот Вардар.

ФОТО: ФАКТОР

Можеби ќе ве интересира

(ГАЛЕРИЈА) Заев: Испраќам апел до граѓаните да ја зграпчат иднината

(ГАЛЕРИЈА) Заев: Испраќам апел до граѓаните да ја зграпчат иднината