27 Мај, 2024
0.0123

Галерија

(ГАЛЕРИЈА) НАБРАНИ СЕ БАДНИКОВИТЕ ГРАНЧИЊА: Почнаа подготовките за големиот празник Бадник

(ГАЛЕРИЈА) НАБРАНИ СЕ БАДНИКОВИТЕ ГРАНЧИЊА: Почнаа подготовките за големиот празник Бадник

24 Декември, 2023

ЕВРОПСКАТА ПОЛИТИЧКА ЕЛИТА ВО СКОПЈЕ: Се одржува Министерскиот совет на ОБСЕ (ГАЛЕРИЈА)

ЕВРОПСКАТА ПОЛИТИЧКА ЕЛИТА ВО СКОПЈЕ: Се одржува Министерскиот совет на ОБСЕ (ГАЛЕРИЈА)

30 Ноември, 2023

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ИЗВИКУВАА „УБИЈЦИ“, ГАЃАА СО ЈАЈЦА: Граѓаните бараат одговорност за случајот на онкологија

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ИЗВИКУВАА „УБИЈЦИ“, ГАЃАА СО ЈАЈЦА: Граѓаните бараат одговорност за случајот на онкологија

04 Септември, 2023

(ГАЛЕРИЈА) Жените порачаа: „Не сакаме тава, сакаме права“

(ГАЛЕРИЈА) Жените порачаа: „Не сакаме тава, сакаме права“

08 Март, 2023

(ГАЛЕРИЈА) Активисти бараат отворање на државни шелтери за вдомување на бездомните кучиња

(ГАЛЕРИЈА) Активисти бараат отворање на државни шелтери за вдомување на бездомните кучиња

13 Јануари, 2023

(ГАЛЕРИЈА) Во Скопје поплавени  улици, подвозници, куќи и дворови

(ГАЛЕРИЈА) Во Скопје поплавени улици, подвозници, куќи и дворови

30 Август, 2022

(ГАЛЕРИЈА) Армијата одбележува 30 годишен јубилеј, презентирани беа и новите оклопни транспортери

(ГАЛЕРИЈА) Армијата одбележува 30 годишен јубилеј, презентирани беа и новите оклопни транспортери

17 Август, 2022

(ГАЛЕРИЈА) ССМ повика барањата да бидат исполнети, затоа што трпението е при крај

(ГАЛЕРИЈА) ССМ повика барањата да бидат исполнети, затоа што трпението е при крај

01 Мај, 2022

(ГАЛЕРИЈА) Христос Воскресе - денеска го славиме Велигден

(ГАЛЕРИЈА) Христос Воскресе - денеска го славиме Велигден

24 Април, 2022

(ГАЛЕРИЈА) Македонија се најде на насловните страници на спортските медиуми ширум Европа, во Скопје се слави

(ГАЛЕРИЈА) Македонија се најде на насловните страници на спортските медиуми ширум Европа, во Скопје се слави

25 Март, 2022

Сиромаштијата има женско лице - жените порачаа дека не се рамноправни

Сиромаштијата има женско лице - жените порачаа дека не се рамноправни

08 Март, 2022

(ГАЛЕРИЈА) НОВ ПРОТЕСТ ВО СКОПЈЕ: Украинците бараат да се затвори небото над Украина

(ГАЛЕРИЈА) НОВ ПРОТЕСТ ВО СКОПЈЕ: Украинците бараат да се затвори небото над Украина

06 Март, 2022

(ГАЛЕРИЈА) Запалени традиционалните коледарски огнови, утре го славиме Бадник

(ГАЛЕРИЈА) Запалени традиционалните коледарски огнови, утре го славиме Бадник

05 Јануари, 2022

(ГАЛЕРИЈА) Граѓаните уживаат на снегот, стартуваше скијачката сезона на Попова Шапка

(ГАЛЕРИЈА) Граѓаните уживаат на снегот, стартуваше скијачката сезона на Попова Шапка

15 Декември, 2021

(ГАЛЕРИЈА) Со државна церемонија беше оддадена почит на загинатите во автобуската несреќа во Бугарија

(ГАЛЕРИЈА) Со државна церемонија беше оддадена почит на загинатите во автобуската несреќа во Бугарија

03 Декември, 2021

(ГАЛЕРИЈА) ТАПАНИ, ПЕСНА, РАЗВИОРЕНИ ЗНАМИЊА: Се слави пред штабот на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје

(ГАЛЕРИЈА) ТАПАНИ, ПЕСНА, РАЗВИОРЕНИ ЗНАМИЊА: Се слави пред штабот на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје

31 Октомври, 2021

(ГАЛЕРИЈА) Коњаниците тргнаа за Крушево, меѓу нив се и две девојки

(ГАЛЕРИЈА) Коњаниците тргнаа за Крушево, меѓу нив се и две девојки

27 Јули, 2021

(ГАЛЕРИЈА) ВМРО-ДПМНЕ бара одговори, а Заев не го разбира нивниот протест

(ГАЛЕРИЈА) ВМРО-ДПМНЕ бара одговори, а Заев не го разбира нивниот протест

08 Јуни, 2021