20 Мај, 2018
0.3135
    ALK 8098.79    0.29%     BESK 7738.39    -2.05%     GRNT 743.11    -1.78%     KMB 4373.93    0.64%     MKSD 204    9.68%     MPT 30016.78    0.05%     MTUR 4100    -0.41%     OHB 6498.44    0.11%     PPIV 44500    0%     RMDEN16 95.5    0.42%     RZLE 14    0%     RZLV 44    0%     RZUS 124.82    -0.94%     STB 1022.5    -0.26%     STBP 1102.85    0.07%     STIL 132.97    3.31%     TEL 270    -1.46%     TNB 13718    3%     TPLF 1573.88    -1.18%     TTK 860    -1.23%     UNI 2420.09    2.55%     ZILU 238    8.18%

Галерија

(ГАЛЕРИЈА) Почна лидерската средба за името - на потег е државниот врв

(ГАЛЕРИЈА) Почна лидерската средба за името - на потег е државниот врв

19 Мај, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Протест против насилствата во Палестина

(ГАЛЕРИЈА) Протест против насилствата во Палестина

18 Мај, 2018

(ГАЛЕРИЈА) „Матурска парада“: Скопските матуранти го одиграа познатиот танц квадрил

(ГАЛЕРИЈА) „Матурска парада“: Скопските матуранти го одиграа познатиот танц квадрил

18 Мај, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Mej: Горда сум што во последните 25 години сум првиот премиер што ја посетил Македонија

(ГАЛЕРИЈА) Mej: Горда сум што во последните 25 години сум првиот премиер што ја посетил Македонија

17 Мај, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Заев ја пречека Тереза Меј

(ГАЛЕРИЈА) Заев ја пречека Тереза Меј

17 Мај, 2018

(ГАЛЕРИЈА) „Слободата и интернетот во Македонија“:  Кои се новите предизвици?

(ГАЛЕРИЈА) „Слободата и интернетот во Македонија“: Кои се новите предизвици?

11 Мај, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Каква порака испратија лидерите вклучени во Процесот Брдо-Бриони?

(ГАЛЕРИЈА) Каква порака испратија лидерите вклучени во Процесот Брдо-Бриони?

27 Април, 2018

Стартуваше состанокот на Брдо-Бриони процесот во Скопје

Стартуваше состанокот на Брдо-Бриони процесот во Скопје

27 Април, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Туск и балканската политичка елита на самитот Брдо-Бриони

(ГАЛЕРИЈА) Туск и балканската политичка елита на самитот Брдо-Бриони

27 Април, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Робертсон вели дека Заев треба да дејствува храбро

(ГАЛЕРИЈА) Робертсон вели дека Заев треба да дејствува храбро

24 Април, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Могерини пристигна на средба кај Заев

(ГАЛЕРИЈА) Могерини пристигна на средба кај Заев

18 Април, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Што заклучи Димитров по средбата со Коѕијас?

(ГАЛЕРИЈА) Што заклучи Димитров по средбата со Коѕијас?

23 Март, 2018

Шекеринска: Фокусот во моментов е на подобрување на стандардот на припадниците на АРМ и условите работа

Шекеринска: Фокусот во моментов е на подобрување на стандардот на припадниците на АРМ и условите работа

01 Март, 2018

(ГАЛЕРИЈА) СНЕЖНИ ВРНЕЖИ: Македонија побеле

(ГАЛЕРИЈА) СНЕЖНИ ВРНЕЖИ: Македонија побеле

25 Февруари, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Јункер за името: Треба да се помират историјата со географијата

(ГАЛЕРИЈА) Јункер за името: Треба да се помират историјата со географијата

25 Февруари, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Се менуваат таблите на автопатот - ќе бидат поставени нови

(ГАЛЕРИЈА) Се менуваат таблите на автопатот - ќе бидат поставени нови

21 Февруари, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Се сретнаа Иванов и Радев: Која е пораката на бугарскиот претседател?

(ГАЛЕРИЈА) Се сретнаа Иванов и Радев: Која е пораката на бугарскиот претседател?

16 Февруари, 2018

(ГАЛЕРИЈА) Отворен сместувачки капацитет на Фудбалската академија

(ГАЛЕРИЈА) Отворен сместувачки капацитет на Фудбалската академија

15 Февруари, 2018