02 Јуни, 2023
0.0239

ГРУБИ: ЗАПОЗНАЈТЕ ЈА БОЖИЦАТА ХЕРА: Ќерката на вицепремиерот одржа лекција по мода и стил

Објавено во: Стил 17 Мај, 2023

Добивај вести на Viber

Гордиот татко, Артан Груби, на социјалните мрежи сподели фотографија од својата ќерка, која беше подготвена за својата матурска прослава.

„Запознајте ја божицата Хера“, напиша првиот вицепремиер на својот профил на Фејсбук.


ФОТО: Фејсбук

Можеби ќе ве интересира

Емоции на сите страни: Дечињата од „Светот на Колорес“ со звршна приредба

Емоции на сите страни: Дечињата од „Светот на Колорес“ со звршна приредба

ФАНТАСТИЧЕН ГЛАС, ИЗВАЈАНИ НОЗЕ, НО И ГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ СО СОПРУГОТ АЈК - светот се сеќава на рокенрол дамата Тина Тарнер

ФАНТАСТИЧЕН ГЛАС, ИЗВАЈАНИ НОЗЕ, НО И ГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ СО СОПРУГОТ АЈК - светот се сеќава на рокенрол дамата Тина Тарнер

РОК КРАЛИЦАТА ПОЧИНА НА 84 ГОДИШНА ВОЗРАСТ - збогум за легендарната Тина Тарнер

РОК КРАЛИЦАТА ПОЧИНА НА 84 ГОДИШНА ВОЗРАСТ - збогум за легендарната Тина Тарнер