24 Јуни, 2018
0.4333
    ALK 8331.04    0.37%     BESK 9899    1.01%     COMA 306    0%     GRNT 848.09    2.11%     KMB 5322.64    1.79%     MPT 43620.21    5.11%     MTUR 4790.91    1.94%     OHB 6376.92    -0.37%     OKTA 4747    9.98%     POPK 15    7.14%     RMDEN16 95.5    0%     RMDEN17 95.6    0.21%     RZLV 82.6    1.98%     RZUS 149.5    6.03%     STB 981.83    1.27%     STBP 896.62    0.28%     STIL 153.87    3.97%     TETE 2299.91    0.45%     TNB 13946.7    1.16%     TPLF 1113    -9.95%     TTK 1030.25    2.55%     UNI 2618.83    8.01%     ZILU 262.98    2.73%

Мои пари

Со монографија за Македонија до повеќе туристи

Со монографија за Македонија до повеќе туристи

08 Мај, 2013

Нов производ од Битолска млекарница

Нов производ од Битолска млекарница

08 Мај, 2013

Со лавандата од Кукуш и чаевите од Гевгелија до развој на фармацевтската дејност

Со лавандата од Кукуш и чаевите од Гевгелија до развој на фармацевтската дејност

08 Мај, 2013

Поради уличен дефект утре без вода центарот на Скопје

Поради уличен дефект утре без вода центарот на Скопје

08 Мај, 2013

Струмица доби кино

Струмица доби кино

08 Мај, 2013

Зголемена добивката на ВИП

Зголемена добивката на ВИП

08 Мај, 2013

Ромите во Македонија живеат најдобро на Балканот

Ромите во Македонија живеат најдобро на Балканот

08 Мај, 2013

Вечерва започнува пролетниот фестивал на виното

Вечерва започнува пролетниот фестивал на виното

08 Мај, 2013

Нивите во Јегуновце под вода, немало гориво за чистење на каналите

Нивите во Јегуновце под вода, немало гориво за чистење на каналите

07 Мај, 2013

Samsung GALAXY S4 од утре во сите Телеком продавници

Samsung GALAXY S4 од утре во сите Телеком продавници

07 Мај, 2013

УЈП ја затвори популарната „Седмица“

УЈП ја затвори популарната „Седмица“

07 Мај, 2013

Прокредит банка планира пораст на кредитирањето за 10 отсто

Прокредит банка планира пораст на кредитирањето за 10 отсто

07 Мај, 2013

Сребрен медал за виното „Розе Classic“ на „Тиквеш“

Сребрен медал за виното „Розе Classic“ на „Тиквеш“

07 Мај, 2013

Македонски туристи се вратија од Грција без своите регистерски таблички

Македонски туристи се вратија од Грција без своите регистерски таблички

07 Мај, 2013

Внимавајте-одрони на неколку патни правци

Внимавајте-одрони на неколку патни правци

07 Мај, 2013

Интензитетот на сообраќајот надвор од градските средини е зголемен

Интензитетот на сообраќајот надвор од градските средини е зголемен

05 Мај, 2013

Осквернавена црквата во дебарското село Броштица

Осквернавена црквата во дебарското село Броштица

04 Мај, 2013

Изменет сообраќаен режим за Велигден

Изменет сообраќаен режим за Велигден

04 Мај, 2013