21 Јули, 2024
0.0449

НА ОДМОР ИЗВАДИЛА СЕКИРА ОД РАНЕЦОТ: Ученичка предизвика инцидент во Србија

Објавено во: Балкан 26 Февруари, 2024

Добивај вести на Viber

Ученичка донела секира во училиште во градот Стара Пазова во Србија. 

Во основното училиште „Херој Јанко Чмелик“ ученичка од 6-то одделение донела секира. Таа за време на одморот ја извадила секирата од ранецот. Другите ученици и вработените во училиштето ја одзеле секирата. 

Лани имаше масакр во училиштето „Владислав Рибникар“ во Белград, по што имаше серија инциденти и во други училишта. 

Можеби ќе ве интересира

УШТЕ ПОСИЛЕН ЗЕМЈОТРЕС ДЕНЕСКА ГО ПОГОДИ КРИТ: Тлото на островот беше погодено со 5,3 степени

УШТЕ ПОСИЛЕН ЗЕМЈОТРЕС ДЕНЕСКА ГО ПОГОДИ КРИТ: Тлото на островот беше погодено со 5,3 степени

КОЈ ЌЕ ИМА НАЈГОЛЕМ ЌАР ОД СРПСКИОТ ЛИТИУМ? Еве кои се проценките на Политико

КОЈ ЌЕ ИМА НАЈГОЛЕМ ЌАР ОД СРПСКИОТ ЛИТИУМ? Еве кои се проценките на Политико

ПОПЛАВИ ВО ОБРЕНОВАЦ: Невремето создаде хаос, потпоени улици, подруми, луѓето едвај поминуваат низ вода (ВИДЕО)

ПОПЛАВИ ВО ОБРЕНОВАЦ: Невремето создаде хаос, потпоени улици, подруми, луѓето едвај поминуваат низ вода (ВИДЕО)

ЕВРОПА ГО САКА СРПСКИОТ ЛИТИУМ ДА СЕ СПАСИ ОД КИНЕСКИОТ - зошто му е важно на Брисел да отвори рудник за литиум во Србија

ЕВРОПА ГО САКА СРПСКИОТ ЛИТИУМ ДА СЕ СПАСИ ОД КИНЕСКИОТ - зошто му е важно на Брисел да отвори рудник за литиум во Србија

ОПАСНА БОЛЕСТ УТВРДЕНА НА БАЛКАНОТ - најзасегнати се домашните животни,се преземаат итни мерки за спречување на ширење на заразата

ОПАСНА БОЛЕСТ УТВРДЕНА НА БАЛКАНОТ - најзасегнати се домашните животни,се преземаат итни мерки за спречување на ширење на заразата

„Србија ја забрзува својата европска интеграција“: Вархеј за меморандумот за разбирање „раст и нови работни места“

„Србија ја забрзува својата европска интеграција“: Вархеј за меморандумот за разбирање „раст и нови работни места“

ПАНИКА ВО СОСЕДСТВОТО ПО ПОСЕТАТА НА ШОЛЦ - Србија има ново оружје! Ништо повеќе нема да биде исто!

ПАНИКА ВО СОСЕДСТВОТО ПО ПОСЕТАТА НА ШОЛЦ - Србија има ново оружје! Ништо повеќе нема да биде исто!

КАКВИ СЕ ПЛАНОВИТЕ НА МЕРЦЕДЕС ВО СРБИЈА: Вучиќ со претседателот на Управниот одбор на германскиот гигант

КАКВИ СЕ ПЛАНОВИТЕ НА МЕРЦЕДЕС ВО СРБИЈА: Вучиќ со претседателот на Управниот одбор на германскиот гигант

ГЛОБАЛНИ ТЕХНОЛОШКИ ПРОБЛЕМИ СО СОФТВЕРОТ ГО ПОРЕМЕТИЈА АВИО-СООБРАЌАЈОТ: Ако летате од Србија, можно е отстапувања од редот на летање

ГЛОБАЛНИ ТЕХНОЛОШКИ ПРОБЛЕМИ СО СОФТВЕРОТ ГО ПОРЕМЕТИЈА АВИО-СООБРАЌАЈОТ: Ако летате од Србија, можно е отстапувања од редот на летање