20 Април, 2024
0.0236

Сѐ во знакот на луксузот: Помалата ќерка на Агнеса го прослави 11-от роденден (ФОТО)

Објавено во: Стил 14 Март, 2023

Добивај вести на Viber

Помалата ќерка на Агнеса наполни 11 години...

Агнеса Органџиева важи за една од најпознатите инфлуенсерки на Инстаграм, каде има скоро 100.000 следбеници. На професионален план таа е дипломиран правник, додека на приватен е мајка на две ќерки - Вивиен и Тифани.

Кога е нејзиниот приватен живот во прашање, Агнеса, вчера имаше голем повод за славење. Имено, нејзината помала ќерка Тифани го прослави својот 11-ти роденден. По тој повод, гордата мајка на социјалните мрежи сподели неколку фотографии и видеа, преку кои ја долови атмосферата на роденденот.

Повеќе детали на Хаштаг

Можеби ќе ве интересира

Мемедоски е македонскиот претставник на „Светскиот избор за Мис и Мистер за глуви“ во Прага: Бог ме направил различен од другите, но ми подарил повеќе таленти

Мемедоски е македонскиот претставник на „Светскиот избор за Мис и Мистер за глуви“ во Прага: Бог ме направил различен од другите, но ми подарил повеќе таленти

МЛАДИТЕ БРИТАНЦИ НЕ ГО САКААТ КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: Само еден член стои полошо од Хари и Меган

МЛАДИТЕ БРИТАНЦИ НЕ ГО САКААТ КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: Само еден член стои полошо од Хари и Меган