15 Април, 2021
0.0215

Тотал ТВ претстави нова супер акција: 249 денари во првите 8 месеци

Објавено во: Мои пари 02 Април, 2021

Тотал ТВ денес претстави нова акциона кампања. Сите нови претплатници на услугата Тотал ТВ можат да ги гледаат најбараните ТВ канали за само 249 денари за првите 8 месеци во пакетот Тотал ТВ Екстра или Премиум.

Тотал ТВ претплатниците можат да ја гледаат најбараната ТВ-содржина во секое време и каде било во Македонија преку мобилната апликација ЕОН на мобилен телефон, таблет или компјутер.

 Емисиите „Вечер со Иван Ивановиќ“, „Впечаток на неделата“, „Меѓу нас“, „Балканска улица“ и други на Nova S, и најновите, точни и независни вести за N1. Само на Sport Klub, претплатниците на Екстра и Премиум пакет можат да ја гледаат најбараната спортска содржина - Премиер лигата, Европското првенство во фудбал, Формула 1 шампионатот и други најпопуларни спортски натпреварувања.

Со оваа акција на Тотал ТВ, претплатниците наЕкстра пакетот добиваат Пинк пакет со 27 канали 24 месеци промотивно, а на Премиум пакет, покрај Пинк пакет 24 месеци промотивно добиваат и Cinestar TV Premiere HD и Club X 8 месеци.

Покрај тоа на претплатниците им се достапни и најдобрите домашни и странски канали меѓу кои се МРТ, АЛФА ТВ, ТВ 24 Вести, Гранд каналите и Нова ТВ Хрватска, информативни, спортски, меѓу кои и Eurosport, филмски и сериски, меѓу кои и FOX, риалити и детски канали Pikaboo и Vavoom.

За повеќе информации, посетете го totaltv.tv или јавете се во Контакт центарот на (02) 30 63 000.

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

Објавен е годишниот резултат на Штаермеркише Шпаркасе Групацијата со состојба на 31 декември 2020 година

Објавен е годишниот резултат на Штаермеркише Шпаркасе Групацијата со состојба на 31 декември 2020 година

Макпетрол Инфо Поинт: Совети за безбедно претекнување

Макпетрол Инфо Поинт: Совети за безбедно претекнување

Голема наградна игра на Супер Кит-Го, Кит-Го и Тера Маркети, три автомобили во три извлекувања

Голема наградна игра на Супер Кит-Го, Кит-Го и Тера Маркети, три автомобили во три извлекувања

Скопје за првпат добива вистински вертикални градини

Скопје за првпат добива вистински вертикални градини

Сите услуги на KARIERA.mk БЕСПЛАТНИ за сите ЖЕНИ-ПРЕТПРИЕМАЧИ до крајот на годината

Сите услуги на KARIERA.mk БЕСПЛАТНИ за сите ЖЕНИ-ПРЕТПРИЕМАЧИ до крајот на годината

Независните тестирања потврдија: Прочистувачот Blueair Health Protect е првиот во светот кој го отстранува живиот коронавирус од воздухот

Независните тестирања потврдија: Прочистувачот Blueair Health Protect е првиот во светот кој го отстранува живиот коронавирус од воздухот

Битолска млекара се стекна со сертификат „Фер со потрошувачот“

Битолска млекара се стекна со сертификат „Фер со потрошувачот“

А1 Македонија со супер понуда за своите онлајн корисници: 50GB интернет, 10% попуст на месечна претплата и нов избор на атрактивни смарт уреди на рати

А1 Македонија со супер понуда за своите онлајн корисници: 50GB интернет, 10% попуст на месечна претплата и нов избор на атрактивни смарт уреди на рати

HUAWEI FreeBuds 4i го добија сертификатот од SGS - Smart Green Certification

HUAWEI FreeBuds 4i го добија сертификатот од SGS - Smart Green Certification