04 Април, 2020
0.0256

24 ОТВОРЕНО:Чиј петел најсилно ќе пее во 2017, на Груевски, Ахмети, Заев или Касами?

Објавено во: Македонија 30 Декември, 2016

Вовед во нова поуспешна година, во која ќе има помалку овци, а повеќе луѓе. Чиј петел најсилно ќе пее во 2017, на Груевски, Ахмети, Заев или Касами? Од што попрво би се откажале: Од политика или од кафеана?  

Гости во 24 Отворено:

Сашо Кокаланов, еден од „основоположниците“ на „Коза ностра“

Жарко Димитриоски , познатиот шоумен од „Еден на еден“

Игор Стевковски-Стевац, стрип цртачот на неделникот „Фокус“

Влатко Васиљ, ПР експерт и колумнист 

Гледајте ја репризата на Отворено 24 во Понеделник, во 10:25 наутро


Можеби ќе ве интересира

Мобилна апликација за следење на информациите со КОВИД-19

Мобилна апликација за следење на информациите со КОВИД-19

Статистика на Чулев за (не)почитување на мерките

Статистика на Чулев за (не)почитување на мерките

Вријат таборите: Кој е заслужен за помошта од Словенија - Мицкоски или Владата

Вријат таборите: Кој е заслужен за помошта од Словенија - Мицкоски или Владата

Полициски час: Приведени 28 лица

Полициски час: Приведени 28 лица

ДЕЦА ВНИМАВАЈТЕ: Далечинското учење е задолжително

ДЕЦА ВНИМАВАЈТЕ: Далечинското учење е задолжително

ВАЖНО: Психолошка поддршка по телефон

ВАЖНО: Психолошка поддршка по телефон

Филипче: Чувајте се колеги!

Филипче: Чувајте се колеги!

Карантински викенд за кумановци

Карантински викенд за кумановци

Димитриевски: Tие што немаат можност да се снабдат со најнеопходното ќе добијат асистенција

Димитриевски: Tие што немаат можност да се снабдат со најнеопходното ќе добијат асистенција