21 Мај, 2019
0.0301

Инцидент во Аеродром: Го сликал гласачкото ливче

Објавено во: Агробизнис 21 Април, 2019

Едно лице кое го сликало гласачкото ливче е приведено.

 Ова за МИА го потврдиле од Министерството за внатрешни работи а според надлежните инцидентот се случил во скопската општина Аеродром во градинката „Срничка“ .Фото: Илустрација/Фактор архива

Можеби ќе ве интересира

СИНО ЗЛАТО: Ако вложите ќе заработите

СИНО ЗЛАТО: Ако вложите ќе заработите

Чешките маркети преплавени со македонска зелка

Чешките маркети преплавени со македонска зелка

Николовски: Го исполнуваме ветеното, ја воведовме мерката за субвенционирана нафта за земјоделската механизација

Николовски: Го исполнуваме ветеното, ја воведовме мерката за субвенционирана нафта за земјоделската механизација

Климатските промени ги сардисаа црешите

Климатските промени ги сардисаа црешите

Николовски: Заеднички со фармерите создаваме мерки за развој на млекопроизводството

Николовски: Заеднички со фармерите создаваме мерки за развој на млекопроизводството

КОЈ ЌЕ ГО ДОБИЕ ТЕНДЕРОТ: Земјоделците на чекор до „зелена нафта“

КОЈ ЌЕ ГО ДОБИЕ ТЕНДЕРОТ: Земјоделците на чекор до „зелена нафта“