19 Јули, 2024
0.0300

Кој ти брани да купиш Чоколино и да учествуваш во наградна игра?

Објавено во: Мои пари 20 Јуни, 2024

Добивај вести на Viber

Гледајте фудбал, навивајте и уживајте во Чоколино заедно со голманот на хрватската репрезентација,  Доминик Ливаковиќ. Освојте вредни награди, а на крајот и главната награда – ваучер за купување на спортска опрема во продавниците на Sport Vison со вредност од 100.000 денари.

Во периодот од 5 јуни до 15 јули 2024 година, купете еден производ Чоколино во вреќичка (Чоколино 500g, Чоколино 1000g, Чоколино Фит 400г, Чоколино Протеин Пауер 350g и Чоколино Дарк 350g) на кое било продажно место во Македонија и освојте ја главната награда -подарок картичка од „Sport Vision“ вредна 100.000 денари за да се опремите за вашите идни спортски успеси (големи и мали).

Покрај главната награда, во текот на шесте недели можете да освоите и еден од 4-те ваучери од првата фитнес мобилна апликација во Македонија, Fit Kit, пакет L во вредност од по 6.000 денари или подарок пакети од Чоколино.

Ако сметате дека овие награди се направени како за вас, можете да ги најдете сите информации како и формуларот за апликација на https://cokolino.mk/ . Во формуларот за апликација треба да ги внесте вашите лични податоци, број на фискална сметка и да прикачите слика од фискалната сметка, многу едноставно!

Затоа што никој не ви брани да купите Чоколино!

Со среќа!

Пр објава

Можеби ќе ве интересира

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СО ПОДДРШКА ЗА АВСТРИСКАТА ВЕЧЕР НА ОХРИДСКО ЛЕТО

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СО ПОДДРШКА ЗА АВСТРИСКАТА ВЕЧЕР НА ОХРИДСКО ЛЕТО

Пакет Vibe On – Зајакнување на финансиската доверба кај младите

Пакет Vibe On – Зајакнување на финансиската доверба кај младите

Битолските образовни центри ги применуваат знаењата стекнати на НТЦ семинарот кој го организираше Бимилк

Битолските образовни центри ги применуваат знаењата стекнати на НТЦ семинарот кој го организираше Бимилк

IQOS мобилната зона е во Охрид

IQOS мобилната зона е во Охрид

Попусти до 70 отсто на Late Night Shopping во Diamond Mall

Попусти до 70 отсто на Late Night Shopping во Diamond Mall

Спортски и луксузни: Новите, врвни модели на Panamera

Спортски и луксузни: Новите, врвни модели на Panamera

Обезбедете ја својата иднина - Придобивки од штедењето во банка

Обезбедете ја својата иднина - Придобивки од штедењето во банка

Се отвора најголемиот и најексклузивен продажен салон за ИТ, Гејминг и Аудио опрема во Македонија!

Се отвора најголемиот и најексклузивен продажен салон за ИТ, Гејминг и Аудио опрема во Македонија!

СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА ЗА БИЗНИСИТЕ - Зајакнување на македонските компании за пренасочување кон соларна енергија

СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА ЗА БИЗНИСИТЕ - Зајакнување на македонските компании за пренасочување кон соларна енергија