28 Септември, 2022
0.0213

Од денеска па се до 17 август заборавете на се друго освен на шопинг во Рамстор Мол: Започна Garage Sale

Објавено во: Мои пари 11 Август, 2022

Добивај вести на Viber

Од денес па се до 17 Август заборавете на се друго и насочете се на шопинг во Рамстор Мол. Garage Sale конечно започна. Настанот кој  со нетрпение  го очекувавте, од денеска па се до17 Август  ќе ви донесе одлична можност да купувате на огромни попусти до 70% бидејќи ПРАВИМЕ ЧИСТКА, ВАДИМЕ СЕ НАДВОР.

Покрај големите попусти, посетителите на Рамсторе Мол ќе може да уживаат во богатата програма  специјално организирана за овој  настан која содржи многу музика во придружба на добро познатите Конга,Сакс и DJ Чедомирски кои  свечено ќе го одбележат стартот на најголемата распродажба во градот Garage Sale. Исто така, во вечерните часови  бидете дел од уникатната изведба со огнени ефекти пропратена со музика, забава,освежителни пијалоци и коктели, бројни акции и изненадувања од продажните објекти во Рамстор Мол. 

Не ја пропуштајте и вие можноста да ја искористите неверојатната распродажба во Рамстор Мол која трае до 17ти Август. Дел од понудата на намалените производи може да ги најдете на следниот ЛИНК

GARAGESALE ПОПУСТИ ДО -70%!! ПРАВИМЕ ЧИСТКА ВАДИМЕ СЕ НАДВОР! by ramstore - Issuu

Ве очекуваме на најголемиот шопинг. Каде ако не во Рамстор Мол!

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СО ДОНАЦИЈА ОД 3,284,819,00 РЕКОНСТРУИРАШЕ МУЛТИФУНЦИОНАЛНО ИГРАЛИШТЕ ВО ГЕВГЕЛИЈА

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СО ДОНАЦИЈА ОД 3,284,819,00 РЕКОНСТРУИРАШЕ МУЛТИФУНЦИОНАЛНО ИГРАЛИШТЕ ВО ГЕВГЕЛИЈА

Лесја Украинка: Заканите на Путин за употреба на нуклеарно оружје – уште една уцена за Запад

Лесја Украинка: Заканите на Путин за употреба на нуклеарно оружје – уште една уцена за Запад

Силк Роуд Банка во четврток започнува со предвремена исплатата на пензиите за септември

Силк Роуд Банка во четврток започнува со предвремена исплатата на пензиите за септември

Македонските каратисти ќе се борат за две бронзи на Универзијадата во Турција

Македонските каратисти ќе се борат за две бронзи на Универзијадата во Турција

ИутеКредит доделува целосна стипендија за постдипломски студии на Универзитетот Американ Колеџ

ИутеКредит доделува целосна стипендија за постдипломски студии на Универзитетот Американ Колеџ

10 совети како да штедиш електрична енергија во домаќинството

10 совети како да штедиш електрична енергија во домаќинството

Скопје Сити Мол – 10 години револуција во шопингот

Скопје Сити Мол – 10 години револуција во шопингот

Замастен црн дроб – превенција и третман

Замастен црн дроб – превенција и третман

„Брако“ продолжува со инвестиции за модернизација на машинскиот парк – завршена обуката за управување со најсовремената ЦНЦ „Хартфорд“ глодалка, производството започнува наскоро

„Брако“ продолжува со инвестиции за модернизација на машинскиот парк – завршена обуката за управување со најсовремената ЦНЦ „Хартфорд“ глодалка, производството започнува наскоро