25 Мај, 2018
0.6562
    ALK 7872.21    -0.65%     BESK 8017.33    3.6%     GRNT 748.68    4.56%     KPSS 300    -36.31%     MPT 31000.31    0%     OHB 6396.66    -0.83%     REPL 62000    0.81%     RMDEN13 96.7    0.73%     RMDEN14 96.1    0.63%     RMDEN16 95.5    0%     RZIN 125    4.17%     SBT 1951    -0.61%     SLAV 3600    0%     STB 1015.5    -0.27%     STBP 1180.55    5.3%     STIL 130    -0.94%     TEL 278.08    2.99%     TNB 12929.5    -4.14%     TTK 881.96    2.88%     UNI 2360    -0.04%     USJE 23003    -0.63%     ZPKO 2857    0%

Огласи за работа: Вработуваат Македонско село, Мепсо ...

Објавено во: Финансии 22 Јануари, 2018

Во соработка со Факултети.мк ви пренесуваме неколку активни огласи за работа. 

Доколку моментално немате, а сте во потрага за работа, ние ви ги препорачуваме следниве огласи:

*Оглас за вработување во Македонско Село-Погледнете го огласот тука.

* Оглас за вработување во „Xessable“! Се бара: QA engineer-Повеќе детали читајте овде.

*Германската шпедиција Albert Craiss GmbH & Co. KG вработува во Македонија-Апликациите се праќаат тука.

*Оглас за вработување во Микросам... Отворени се 11 (единаесет) работни места-огласот е на овој линк.

*Оглас за вработување во АД МЕПСО...Отворени се 9 работни места со плата до 45.300 денари-читајте детали тука.

Повеќе огласи за вработување ќе најдете на Факултети.мк тука.

Можеби ќе ве интересира

(ВИДЕО) Колку пари трошат Германците за здрава храна?

(ВИДЕО) Колку пари трошат Германците за здрава храна?

ЌЕ СЕЦНАТ ЛИ ПАРИТЕ ЗА ГРЦИЈА: Еврогрупата не одобри исплата на последната транша

ЌЕ СЕЦНАТ ЛИ ПАРИТЕ ЗА ГРЦИЈА: Еврогрупата не одобри исплата на последната транша

Осум работи што никогаш не треба да му ги ветувате на вашиот шеф

Осум работи што никогаш не треба да му ги ветувате на вашиот шеф

Гувернерката и министерот за финансии заедно во Брисел

Гувернерката и министерот за финансии заедно во Брисел

Расте потрошувачката на Македонците во странство

Расте потрошувачката на Македонците во странство

СЕ БАРААТ РАБОТНИЦИ: Даваат плата од 600 евра, храна и сместување

СЕ БАРААТ РАБОТНИЦИ: Даваат плата од 600 евра, храна и сместување

Македонија му дава на заем пари на „Југохром“ за филтри

Македонија му дава на заем пари на „Југохром“ за филтри

Ангеловска Бежовска со заклетва пред Талат Џафери

Ангеловска Бежовска со заклетва пред Талат Џафери

Државата одобри поголем додаток за децата со пречки во развојот

Државата одобри поголем додаток за децата со пречки во развојот