20 Март, 2023
0.0218

Реновирана и модернизирана експозитурата на Силк Роуд Банка во Тетово

Објавено во: Мои пари 16 Март, 2023

Добивај вести на Viber

Со модерен изглед и дизајнирана според најсовремени стандарди, експозитурата во Тетово од денес продолжува со работа за нашите клиенти кои ги користат сите услуги и поволности на Банката.

На официјалното отворање присуствуваше менаџерскиот тим на Банката, кој им посака топло добредојде на клиентите и добар и успешен почеток на вработените во експозитурата, притоа уште еднаш истакнувајќи дека грижата за клиентите секогаш била наша примарна цел и одговорност.

Модерните и современи експозитури каде што секој ќе се чувствува убаво и добредојдено се уште еден начин на кој обезбедуваме најдобро корисничко искуство за нашите клиенти.

Ова е само првиот чекор од нашите големи планови за 2023 година!

Ве очекуваме во експозитура Тетово, на ул. Маршал Тито бр.112, секој работен ден од понеделник до петок, од 08:30 до 16:30 часот.

ПР објава

ГАЛЕРИЈА


Можеби ќе ве интересира

Новите линии на Samsung Neo QLED и OLED телевизори од сега се достапни за преднарачка со неверојатни подароци

Новите линии на Samsung Neo QLED и OLED телевизори од сега се достапни за преднарачка со неверојатни подароци

А1 Македонија е добитник на наградата Best Buy за најдобар сооднос на цена и квалитет за мобилен интернет

А1 Македонија е добитник на наградата Best Buy за најдобар сооднос на цена и квалитет за мобилен интернет

ЕЛЕКТРАНИТЕ И ФАБРИКИТЕ НА ФЕРО ИНВЕСТ - ДЕЛ ОД СТУДИСКАТА ПОСЕТА НА СТРАНСКА ДЕЛЕГАЦИЈА ВО ПРОГРАМАТА ЗА БОРБА ПРОТИВ КЛИМАТСКИТЕ ПРОМЕНИ

ЕЛЕКТРАНИТЕ И ФАБРИКИТЕ НА ФЕРО ИНВЕСТ - ДЕЛ ОД СТУДИСКАТА ПОСЕТА НА СТРАНСКА ДЕЛЕГАЦИЈА ВО ПРОГРАМАТА ЗА БОРБА ПРОТИВ КЛИМАТСКИТЕ ПРОМЕНИ

Парленд хоспиталити груп ги отвори вратите за студентите од Универзитетот Гоце Делчев во Штип

Парленд хоспиталити груп ги отвори вратите за студентите од Универзитетот Гоце Делчев во Штип

Најпознатите македонски модели блеснаа во комбинации од Fashion Group

Најпознатите македонски модели блеснаа во комбинации од Fashion Group

ПРИЛЕПЧАНЕЦ ОСВОИ СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ ВРЕДЕН 18.936.936 ДЕНАРИ

ПРИЛЕПЧАНЕЦ ОСВОИ СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ ВРЕДЕН 18.936.936 ДЕНАРИ

Наградени најдобрите работници на „Sport Life“ за 2022 година

Наградени најдобрите работници на „Sport Life“ за 2022 година

„САКАМ ДА РАБОТАМ“ ДО „АНТИКОЦКАЊЕ“: 10 илјади семејства си ја бранат чесната и легална егзистенција, кажете и на јавноста чиј матен бизнис интерес се крие зад вашите активности?

„САКАМ ДА РАБОТАМ“ ДО „АНТИКОЦКАЊЕ“: 10 илјади семејства си ја бранат чесната и легална егзистенција, кажете и на јавноста чиј матен бизнис интерес се крие зад вашите активности?

МТЕЛ со донација за Домот за стари лица „Зафир Сајто“ во Куманово

МТЕЛ со донација за Домот за стари лица „Зафир Сајто“ во Куманово