14 Јули, 2024
0.0243

СТРУЖАНЕЦ ГО ОСВОИ НАЈПОСАКУВАНИОТ СУПЕР МИЛИОНЕР ВРЕДЕН 7.891.340 ДЕНАРИ

Објавено во: Мои пари 12 Јуни, 2024

Добивај вести на Viber

Играч од Струга освои 7.891.340 денари. Тој е најновиот сопственик на СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот освоен на видеолотариските терминали на Видеолотарија Касинос Австрија.

Најновите среќни вести доаѓаат од Струга. На 10.06.2024 во 22:37 часот, освоен е најпосакуваниот џекпот на Видеолотарија Касинос Австрија. На видеолотариските терминали во Бет Ту Мар во Струга, играч освои фантастични 7.891.340 денари. На нашиот најнов среќен добитник, му ја честитаме добивката СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот,

Видеолотарија Касинос Австрија со цел да внесе поголема возбуда, од јуни оваа година,  започна со кампањата ЏЕКПОТ манија со фантастични џекпот добивки и до 1 милион евра месечно. Отсега 4 пати повеќе шанси за 4 пати повеќе СУПЕР МИЛИОНЕР џекпот добивки.

#ИграјОдговорно#ИграјСоНајдобрите #НовогодишенСуперМилионер

#ИграјОдговорно#ИграјСоНајдобрите #НовогодишенСуперМилионер

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

ТАВ Аеродроми: Скопскиот аеродром го пречека првиот лет на авиокомпанијата AJet од аеродромот Сабиха Гокчен во Истанбул

ТАВ Аеродроми: Скопскиот аеродром го пречека првиот лет на авиокомпанијата AJet од аеродромот Сабиха Гокчен во Истанбул

@media: Иднината на пазарот за рекламирање

@media: Иднината на пазарот за рекламирање

„Во пресрет на големиот настан по повод стогодишнината од Прилепска Пиварница“

„Во пресрет на големиот настан по повод стогодишнината од Прилепска Пиварница“

Бонус од 7% со American Express на бензинските станици ОКТА

Бонус од 7% со American Express на бензинските станици ОКТА

Халкбанк ја доби наградата „STP AWARD 2023“ од Комерцбанк

Халкбанк ја доби наградата „STP AWARD 2023“ од Комерцбанк

Божиновски часовници и накит одбројуваат незаборавни моменти на „Охридско лето“

Божиновски часовници и накит одбројуваат незаборавни моменти на „Охридско лето“

Инвестиција вредна над 4,5 милиони евра за нов производствен погон на рафинирано Кристал масло

Инвестиција вредна над 4,5 милиони евра за нов производствен погон на рафинирано Кристал масло

Одличен за топли летни денови - Грекос - грчки тип на јогурт

Одличен за топли летни денови - Грекос - грчки тип на јогурт

Лимитирано издание на Jazzmaster Face-2-Face III: Реинтерпретација на идејата за ротирачки дизајн на куќиште

Лимитирано издание на Jazzmaster Face-2-Face III: Реинтерпретација на идејата за ротирачки дизајн на куќиште