19 Јули, 2024
0.1333

ТИПСТЕР МАНИЈА, ТУРНИР ЗА СПОРТСКО ОБЛОЖУВАЊЕ НА 2win.мк

Објавено во: Мои пари 14 Јуни, 2024

Добивај вести на Viber

Од 14.06.2024 до 26.06.2024 на најдобрата платформа за интернет игри на среќа во земјава- 2win.мк, започнува ТИПСТЕР МАНИЈА, турнирот за спортско обложување  со добивки до  300.000 денари

Со натпреварот помеѓу Германија и Шкотска во 21 часот, денес започнува Европското фудбалско првенство. Видеолотарија Касинос Австрија од денес, со цел да внесе дополнителна возбуда кај сите спортски фанови на најдобрата платформа за интернет игри на среќа во земјава- 2win.мк, започнува со Типстер манија- турнирот за спортско обложување.

Од 14.06.2024 до 26.06.2024 спортски онлајн турнир со кеш добивки до 300.000 денари за играчите во категоријата спортско обложување. Кеш добивките  се освојуваат со собирање поени и позиционирање на првите 30 места на ранг-листата. Можност за освојување имаат само учесниците во  видеолотариските игри на среќа. Сите детали кои се однесуваат на правилата се достапни на следниов линк.

Обложувајте се и играјте одговорно со најдобрите на единствената легална платформа за  интернет игри на среќа -2win.mk.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно #2winmk #онлајн #типувајонлајн#ЏЕКПОТМАНИЈА

Можеби ќе ве интересира

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СО ПОДДРШКА ЗА АВСТРИСКАТА ВЕЧЕР НА ОХРИДСКО ЛЕТО

ВИДЕОЛОТАРИЈА КАСИНОС АВСТРИЈА СО ПОДДРШКА ЗА АВСТРИСКАТА ВЕЧЕР НА ОХРИДСКО ЛЕТО

Пакет Vibe On – Зајакнување на финансиската доверба кај младите

Пакет Vibe On – Зајакнување на финансиската доверба кај младите

Битолските образовни центри ги применуваат знаењата стекнати на НТЦ семинарот кој го организираше Бимилк

Битолските образовни центри ги применуваат знаењата стекнати на НТЦ семинарот кој го организираше Бимилк

IQOS мобилната зона е во Охрид

IQOS мобилната зона е во Охрид

Попусти до 70 отсто на Late Night Shopping во Diamond Mall

Попусти до 70 отсто на Late Night Shopping во Diamond Mall

Спортски и луксузни: Новите, врвни модели на Panamera

Спортски и луксузни: Новите, врвни модели на Panamera

Обезбедете ја својата иднина - Придобивки од штедењето во банка

Обезбедете ја својата иднина - Придобивки од штедењето во банка

Се отвора најголемиот и најексклузивен продажен салон за ИТ, Гејминг и Аудио опрема во Македонија!

Се отвора најголемиот и најексклузивен продажен салон за ИТ, Гејминг и Аудио опрема во Македонија!

СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА ЗА БИЗНИСИТЕ - Зајакнување на македонските компании за пренасочување кон соларна енергија

СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА ЗА БИЗНИСИТЕ - Зајакнување на македонските компании за пренасочување кон соларна енергија