20 Март, 2023
0.0220

ЗА УСПЕШНИ БИЗНИС ПРИКАЗНИ: ВИП соба во Панорама Хотел & Спа

Објавено во: Мои пари 17 Март, 2023

Добивај вести на Viber

Хотел Панорама и СПА кој е лоциран во во прегратките на Крушевската корија овозможува организација на секаков вид на настани, поголеми, но и помали, за одреден круг на луѓе.

Модерна, софистицирана, создадена со многу љубов, VIP ROOM на Панорама Хотел и Спа е дел од хотелот кој нуди многу можности за сите оние кои сакаат да создадат моменти за паметење со својот поширок круг на пријатели и соработници.


Местоположбата на хотелот, и атрактивноста на градот Крушево, се одлично место за развивање на разни бизнис идеи, токму затоа е создадена и ВИП собата во која  може да се  организираат мали бизнис состаноци, разни работилници, но и деловни ручеци или вечери.

Со капацитет од 15 луѓе, во оваа соба може да се организираат и мали приватни забави и прослави.

ВИП собата во Хотел Панорама и СПА е место во кое се испишуваат успешни приказни и се создаваат моменти за паметење.

Повеќе детали за резервација на VIP ROOM и организација на мали приватни и корпоративни настани  може да  најдете на страната на Панорама Хотел и Спа.

*пр-објава

Можеби ќе ве интересира

Новите линии на Samsung Neo QLED и OLED телевизори од сега се достапни за преднарачка со неверојатни подароци

Новите линии на Samsung Neo QLED и OLED телевизори од сега се достапни за преднарачка со неверојатни подароци

А1 Македонија е добитник на наградата Best Buy за најдобар сооднос на цена и квалитет за мобилен интернет

А1 Македонија е добитник на наградата Best Buy за најдобар сооднос на цена и квалитет за мобилен интернет

ЕЛЕКТРАНИТЕ И ФАБРИКИТЕ НА ФЕРО ИНВЕСТ - ДЕЛ ОД СТУДИСКАТА ПОСЕТА НА СТРАНСКА ДЕЛЕГАЦИЈА ВО ПРОГРАМАТА ЗА БОРБА ПРОТИВ КЛИМАТСКИТЕ ПРОМЕНИ

ЕЛЕКТРАНИТЕ И ФАБРИКИТЕ НА ФЕРО ИНВЕСТ - ДЕЛ ОД СТУДИСКАТА ПОСЕТА НА СТРАНСКА ДЕЛЕГАЦИЈА ВО ПРОГРАМАТА ЗА БОРБА ПРОТИВ КЛИМАТСКИТЕ ПРОМЕНИ

Парленд хоспиталити груп ги отвори вратите за студентите од Универзитетот Гоце Делчев во Штип

Парленд хоспиталити груп ги отвори вратите за студентите од Универзитетот Гоце Делчев во Штип

Најпознатите македонски модели блеснаа во комбинации од Fashion Group

Најпознатите македонски модели блеснаа во комбинации од Fashion Group

ПРИЛЕПЧАНЕЦ ОСВОИ СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ ВРЕДЕН 18.936.936 ДЕНАРИ

ПРИЛЕПЧАНЕЦ ОСВОИ СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ ВРЕДЕН 18.936.936 ДЕНАРИ

Наградени најдобрите работници на „Sport Life“ за 2022 година

Наградени најдобрите работници на „Sport Life“ за 2022 година

„САКАМ ДА РАБОТАМ“ ДО „АНТИКОЦКАЊЕ“: 10 илјади семејства си ја бранат чесната и легална егзистенција, кажете и на јавноста чиј матен бизнис интерес се крие зад вашите активности?

„САКАМ ДА РАБОТАМ“ ДО „АНТИКОЦКАЊЕ“: 10 илјади семејства си ја бранат чесната и легална егзистенција, кажете и на јавноста чиј матен бизнис интерес се крие зад вашите активности?

МТЕЛ со донација за Домот за стари лица „Зафир Сајто“ во Куманово

МТЕЛ со донација за Домот за стари лица „Зафир Сајто“ во Куманово